Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya felmehet az ágyatokra?

A kutya felmehet az ágyatokra?

Figyelt kérdés

Ha nem, miért nem?



Én kicsit ódzkodok ettől, hogy utána én abban feküdjek, ami kutyaszőrös (tacskó, szóval annyira nem szőrös, de azért mégis...), plusz egyéb tevékenységeket végezni ruha nélkül abban az ágyban...


2019. nov. 14. 12:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
79%
Németjuhász, jó nagy szőre van, szóval nem, minden tiszta szőr lenne utána. Persze ha nem figyelünk egyszer-kétszer előfordul hogy felmegy, szeret az ágyban lenni. Ha nagyon nagy vihar van, vagy lőnek (közel a lőtér), esetleg tűzijáték van, akkor leterítjük egy pléddel az ágyat és felmehet, odabújhat hozzánk mert nagyon fél ilyenkor, és inkább legyen ott, minthogy toporzékoljon és szédszedje a házat.
2019. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
62%

"Lehet, csak azok mennek fel, akiket felhívnak az ágyba?"

Amikor először feljött a kutyám az ágyba, magától tette, nem hívtam, arra ébredtem reggel, hogy ott alszik a lábamnál. Mentett kutya.

2019. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem, a hálóba se teheti be a lábát. Az az én területem.
2019. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
62%

Igen. Van egy saját pokróca az ágy végében, azon szokott aludni.

Séta után lemosom a lábait és kikefélem a szőrét, ami szerencsére amúgy se nagyon hullik és így tényleg tudom minimalizálni az egész lakásban a szőrt. Kicsit tisztaságmániás vagyok, engem az egész lakásban zavarna a kutyaszőr, de ez a megoldás nekem bejött.

Nagyon zárkózott személyisége van, az elején minden érintést nehezen viselt, így mikor először kucorodott oda magától a lábamhoz teljesen elolvadtam, hogy végre hozzám bújva érzi magát biztonságban, ezt nem akartam tönkretenni, de azt se szerettem volna, hogy az egész ágyat összemászkálja, így jött a pokrócos megoldás, amit szerencsére azonnal megértett.

2019. nov. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
67%
Az én ágyamra feljöhet, együtt alszunk. Édesanyám ágya tabu neki, el is fogadja, az ágy mellett teszi a fejét, ha simire vágyik anyától is :D
2019. nov. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
71%
Nem mehet fel. Egyrészt sajnos nem az a fajta vagyok aki bárhol el tud aludni, a legkisebb dolog is megzavar, az agyam kattog, stb. Másrészt szeretem a tisztaságot és nem akarok hosszú fekete szőröket a szép fehér ágyneműn. Nem egészségügyileg félek tőle, csupán a lelkemnek jól esik látni a tisztaságot.
2019. nov. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
26%
Ja és persze akármennyire szeretem, szükségem van intim szférára, egyedüllétre. Nem tudom más hogy bír 24 órában összenőve lenni a kutyájával.
2019. nov. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
49%
Én másfél szobás lakásban élek jelenleg, a nagyobbik szoba egyben a háló és a nappali is, a kisebbik szobában van a számítógép, ott dolgozok, ha épp otthonról dolgozom, nálam például ez tabu, amióta elköltöztem a szüleimtől, ahol alszom, ott nem lehet számítógép. Egy kanapéágyam van, nincs külön ágy és kanapé. A nappali+háló egyik sarka el van kerítve nimfapapagájoknak, az csak az ő területük, elég nagy, hogy tudjanak röpködni, mászkálni. A kutya az egész lakásban járkálhat, kivéve, ha nem vagyok itthon, akkor a nappali+hálóba a madarak miatt nem mehet be, egyébként bármikor. Sokszor a földön alszik el (még csak nem is a saját fekhelyén, pedig van neki), reggelre ott kuporog gombócban a lábamnál. Ha vendég van, akkor a kanapéágy a vendégeké, mert oda tudnak leülni, ezt a kutya tiszteletben tartja, és azt is megtanulta, hogy koszosan sem mehet fel, előbb tisztálkodni kell, ha fel akar menni. Majd ha lesz egy nagyobb lakásom, kertes házam, lehet, hogy másképp lesz, most így van, és nem zavar.
2019. nov. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
90%

Kinti kutya, de nem engedem az ágyra, én azt nem szeretem.

Be bejöhet, bár nem nagyon akar.

Az se zavar, ha megnyalja a kisbabát pl, tiszta kutya atól hogy kerti, ápolva van.

De nekem az ágyba fekvés nem opciós kategória.

2019. nov. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!