Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisil be a 9 hónapos...

Miért pisil be a 9 hónapos yorkie kutyám?

Figyelt kérdés
Amikor kicsi volt naponta 6x vittem sétálni aztán áttértünk a napi 4 sétára, mindig ugyanabban az időpontban. Pisilni többször is szokott lent egy séta alkalmával. Olyan 6-7 hónapos koráig néha még bepisilt, aztán több mint egy hónapig egyszer sem, már azt gondoltuk szobatiszta. És most két hete megint elkezdett pár naponta bepisilni. Kibírja a két séta közötti 5-6 órát legtöbbször, de van amikor séta után 2-3 órával már bepisil. Soha nem pisilt a szobába ahol alszik de mióta újra bepisilt szinte minden alkalommal abba a szobába, sőt az ágyra is. Bekakilni már hónapok óta egyáltalán nem szokott, csak a pisilés a probléma újra .
2019. nov. 16. 15:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

Első körön doki, ez jó ötlet.


Viszont, én egyrészt tapasztaltam, másrészt többektől hallottam, hogy volt visszaesés, miután már szobatiszta lett a kutyus. Nálunk egy éves kora körül is voltak még balesetek, jó, nagy ritkán, de előfordult. Viszont mikor először szobatiszta lett, utána volt egy visszaesés. És mondom, hallottam ezt többektől.


Ha a doki nem talál semmi gondot, akkor szerintem nincs ok aggodalomra. Azért fiatal még, simán lehet kis üzemzavar a fejében. :) biztos hamar megtanulja megint! :)

2019. nov. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

remélem hogy nem lesz semmi gond vele :)

köszönöm szépen :)

2019. nov. 16. 18:34
 13/13 anonim ***** válasza:
51%
Határozottsággal, következetességgel le lehet szoktatni a visszaesésről.
2019. nov. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!