Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát mennyiért lehet elaltatni?

Kutyát mennyiért lehet elaltatni?

Figyelt kérdés
Meguntam már, se időm, se energiám gondoskodni róla, + még nem is olcsó a fenntartása. Elajándékozni nincs kinek. Humánus megoldást akarok neki, így gondoltam elviszem az állatorvoshoz altató inekcióra. Azt hallottam eléggé drága dolog, tud valaki infót mennyiért csinálja?

2019. nov. 22. 05:00
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Vegyétek már észre, hogy ez egy troll poszt.Sok habzó szájú ahelyett hogy gondolkozna bele megy az idejét pazarolni egy ilyen hülyeség miatt. Egészséges kutyát nem altatnak mert nem lehet..állatorvos legalábbis biztos nem.Betegnek kell nyílváníttatni az állatot és akkor altatható.De az is csak akkor, ha bármelyik orvos úgy véli, hogy a kutya szenved és gyógyíthatatlan vagy túl agresszív. :D

Egészséges kutyát menhelyre irányít az orvos is ha le mondja a gazdája vagy azt hazudj, hogy találta nem altatnak csak úgy + van hulla költség is ha kiviszed onnan ha nem.De azelőtt is chipet átírják a gazda nevéről (ha nem chipelt kutyát visz be eleve egy bírsággal gazdagodik.kétlem,hogy bechippeli hogy utána leirassa a nevéről és altatásra küldje az állatot a lusta embernek könnyebb mindig a gyorsabb utat választani).


Bárhonnan nézzük a kérdés és a válaszok sem stimmelnek a rendes eljárásoknak. Ha az a kutya valóban meghalt akkor megölette valakivel mert ismétlem orvos indokolatlanul csak mert megunta a gazdája nem altathatja az állatot. Neki arról ugyan úgy papírt kell írni és a papír mellett ott kell lennie a doksinak amiben benne van hogy agresszív a kutya (megharapott valakit, támad) vagy kezelhetetlen betegségben szenved.

2019. dec. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj kedves utolso , de szerinted nem beteg a kerdezo ha ezzel akar provokalni ismeretlenul?


Egy rettenetesen szomoru dologrol van szo, eletem legrosszabb napja volt amikor a kutyam meghalt. Es egy nyomoronc ilyennel trollkodik? Ha troll ha nem , k...rva beteg. Ha kamu es erre izgul, meg betegebb

2019. dec. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim válasza:
Téged is el kellett volna égetni miután megszulettel :)
2019. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

#31


5000-ért megoldotta az állatorvos. Te nagyon rosszul tudod a dolgokat. Szerinted, a menhelyen mi történik a dögökkel amelyiket nem sikerül örökbe adni? Megsúgom szintén elaltatják őket, és ott se kér az állatorvos semmilyen papírt hogy betegnek van nyilvánítva az állat.

És nem, nincs lelkiismeretfurdalásom!

2020. jan. 17. 04:23
 35/39 anonim ***** válasza:

A menhelyeken csak azokat a kutyákat altatják el, amelyik veszélyes a gondozójára. A többi ott éli le az életét, ha nem fogadják örökbe. Sokszor jobb körülmények között, mint ahonnan jöttek. Ha már nem tudtak újabb kutyát elhelyezni, sokszor a gondozók fogadták be őket ideiglenesen. Ahová jártam segíteni, így történik.

Több, mint undorító vagy, ha elaltattad. Ha csak a figyelmet követeled ki itt, egy ilyen témával, akkor csak beteg vagy.

2020. jan. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

07.16


Csak annyit mondok, te nagyon álomvilágban élsz!

2020. jan. 17. 08:37
 37/39 anonim ***** válasza:
Te meg pszichiatriai eset
2020. jan. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
Különben tényleg így van. A húgom menhelyen dolgozott tőle tudom, hogy nagy számban altatnak el egészséges kutyákat is, mert a menhelyek teljes kapacitással üzemelnek és forgatni kell az állatokat. Most gondolj bele, hogy amelyik állatokat nem tudják fogadni, azzal mit csinálnának?
2020. jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Továbbra is fenntartom, amit pár hozzászólással ezelőtt írtam.

Ami megtörténik, hogy kiírják a fészbukon, hogy nem tud új kutyákat befogadni a menhely. Persze sok minden múlik a vezetőn, kapcsolatain. A városba is, de külföldre is sok kutyát adnak.

De nem hiszem, hogy bármi igazolná a kérdező tettét.

2020. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!