Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lusta kutyákat akarok, akiknek...

Lusta kutyákat akarok, akiknek elég a napi séta és heti 1-2x játszani idegen kutyákkal/kutyasulizás. Honnan lehetnének garantáltan ilyen kutyáim?

Figyelt kérdés
Mert a bernáthegyivel és az öreg kutyáimmal is befürödtem, olyan pörgősek, hogy napi foglalkozás mellett is rombolnak, pedig direkt olyanokat fogadtam örökbe, akik elvileg jól beilleszthetőek mellém, idős emberek mellé is ajánlották.
2019. nov. 23. 06:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Menhelyekre kéne elmenni, ideiglenes befogadókkal beszélni, mert ez inkább jellemtől függ, mint a fajtától.

Alapból 3 évesnél idősebbek közt keresgetnék, és olyanokat, akiket ideiglenesen befogadtak, tudnak róluk jellemzést mondani.

Így tudsz a legbiztosabbra menni.

2019. nov. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
25%

Idosodo kutyat valassz. Iseiglenes befogado megmondja.

Egy amerikai bulldog vagy cane corso a te kutyad.

Egy becsuletes tenyeszto meg tudja saccolni,h a kutyaja mit bir. Ismeri oket.

2019. nov. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%
Angol bulldog.
2019. nov. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A sétáink legalább két órásak (ebből is van sok konfliktusom a párommal, mert szerinte az egész életemet a kutyák határozzák meg), én legtöbbször bicajjal tekerek, a kutyák pedig szabadon vágtatnak, szaglászgatnak a határban. Nem ritka, hogy 3-4 órára nyúlnak ezek a túrák, én is imádok kint lenni. Kutyasulizunk is heti egyszer, és a párom legalább arra vevő, hogy együtt gyakoroljunk otthon. Mégis azt látom, hogy ez mind kevés, a kutyákban túlteng az energia, és kiborítanak mindenkit, a szomszédokat is.
2019. nov. 24. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!