Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtát ajánlotok?

Milyen fajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés

-panelba

-legyen gyerekszerető

-ne legyen beteges

-összeszoktatható legyen a macskákal

kenelt vagy fajtamentőket is irjatok léccy


2010. júl. 19. 00:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
nagykuytust nem ajánlok, de sztem Palotapincsi :) nagyon édes szerethetőő macskákkal jól kijön.. imádni való
2010. júl. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Az,hogy ne legyen beteges-relatív.Mihez képest ne legyen beteges?Egy pusztán tartott komondorhoz képest?

:)Ha tényleg tenyésztőtől veszed,az garanciát vállal arra,hogy a kenneléből öröklött betegségtől mentes,ellenőrzött egyedeket adjon el.

...Te,mint gazda ezt teheted:ha megfelelő táppal eteted,fajtájához hűen gondozod (kozmetika és állatorvos:oltások,féregtelenítés,sok-sok mozgás),akkor nem csak az állatot,hanem a gyermekedet,családodat már fel is vértezed az esetleges betegségekkel szemben.


A fajtaválaszték nagyon széles.Ezekre tartási körülményekre alkalmasak leginkább a 'társasági kutya' szekció fajtái.Erre tenyésztették ki őket.

Ha a kutyának csak ennek a 4 kritériumnak kell megfelelnie,úgy írok is párfajtát,a teljesség igénye nélkül:

Toy és törpe uszkár

Tibeti spániel

Bolognese

Si-cu

Cavalier king charles spániel

King charles spániel

Máltai selyemkutya

Japán csin

Pekingi palotakutya

Chihuahua(csivava)


Amit ne feledj:"legyen gyerekszerető és összeszoktatható legyen a macskákkal"-ez Tőled/Tőletek függ;mindössze nevelés kérdése.Tudod:

"Minden kőben benne van a szobor,

csak a felesleget le kell faragni róla..."

(Michelangelo)

Fajtamentők:

[link]

[link]

Kennelek:

[link]

[link]

[link] &subcat=230


Remélem segíthettem.Remélem megtalálod/megtaláljátok a számotokra megfelelő kutyát,legyen az keverék vagy akár fajtatiszta.

2010. júl. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
9%

Uszkár, mert intelligensebb, mint egy csorda bolonyézhavanyézyorki.


Rádadásul olcsóbb, nincs túltenyésztve.

2010. júl. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
27%
09:07-nek.nem kéne csordázni ezt a 3 kutya fajtát azért mert te nem értesz hozzájuk:)igenis intelligensek és okosak:)az csak egy dolog h te nem ismered őket.....attól nem kell lefikázni.nekem yorkim van és nagyon okos!
2010. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%

Mindeninek a saját véleményét kell ide leírni nekem ez volt.

Természetesen neked lehet más véleményed.

2010. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%

törpeschnauzer

okos, bátor, nem jön szembe minden bokorban és ha jó helyről veszed akkor egészséges is

2010. júl. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
30%
11:11 igen persze és bocsi csak ahogy olvasom itt néhány kérdésnél szidják sokan a yorkit h makacs stb...pedig ha jól megneveled akkor nem lesz az:)nekem ez volt a véleményem:)
2010. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
62%

Menhelyeken, sintértelepeken is nézelődhetsz, sokszor vannak benn fajtatiszta kutyák is!

[link]

[link]

[link]

2010. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

amugy meg a beteges fajtákat mint pl mopsz

2010. júl. 19. 16:13
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
én mindenképp egy szobacirkálót ajánlanák...de semmikép bologneset vagy havaneset...talán egy westie vagy palotapincsi ^^
2010. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!