Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtát ajánlotok?

Milyen fajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés

-panelba

-legyen gyerekszerető

-ne legyen beteges

-összeszoktatható legyen a macskákal

kenelt vagy fajtamentőket is irjatok léccy


2010. júl. 19. 00:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

staffordshire terrier is jó ,de azért sztem nagy inkább keveréket!!!:

[link]

[link]

[link]

2010. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ha menhelyről veszel ki kutyust, több szeretetet, hűséget kapsz tőle, mintha vennél egy valamilyen gyönyörű fajtatiszta kutyust. Menhelyen is lehet választani a szebbnél szebb kutyák között, is hűségesebb, ragaszkodóbb lesz hozzád!
2010. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

oké köszi

mondjuk menhelyen is sok a fajtatiszta kutya

megazért irtam a fajtamentőket is

2010. júl. 21. 16:37
 24/26 anonim ***** válasza:

14:57-nek

mi tenyésztőtől vettük a miénket, abból a bizonyos kutya újságból néztük ki a telefonszámot meg minden, kiderült hogy olyan keveréket vettünk hogy az csuda, mikor oda mentünk és kijött a nő kihozott egy kiskutyát a kezébe egyik kezével nyitotta a kaput, másik kezébe a kutya + egy cigi.. a szemünk láttára dörgölte a cigit a kutyánkba... megse nézhettük a szüleit, semmi.. este volt, a nő mint egy csöves... mondta hogy 13 kutya van benn a lakásba, a házikó kisebb volt mint a nyaralónk. ami elég pici, főleg 13 kutyának, borzalmas volt a kutya szaga..hazahoztuk és aztse tudtuk mit kezdjünk vele.. megfürdettük, semmi. egy hétig utánna még bűzlött. szerencsétlent tényleg a kínok kínjából szabadítottuk ki és nagyon hálás érte.. minden nesztől fél. sose tud nyugodtan aludni..de hálát adok Istennek hogy hozzánk került, itt sokkal jobb helye van, mindenki imádja, és szerintem felért egy menhelyi örökbefogadással :D ezzel csak azt akarom mondani hogy soha nem tudhatod hogy ha tenyésztőtől veszel kutyát azzal nem mentesz-e meg egy életet .. :/

2010. júl. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

utolsonak:

az ilyet nem tenyésztőnek hivják, hanem szaporitonak

és tudom hogy rohadt nehéz ilyenkor otthagyni a kiskutyát, de nem szabad megvenni töle: ha ez az alom elmegy, akkor rögtön jön nála a következö ... és tedd össze a 2 kezed, ha a gatyád nem megy rá a kiskutya orvosi ellátásásra

2010. júl. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
uh... szegény kutyus!!!!
2010. júl. 25. 17:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!