Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtát ajánlotok?

Milyen fajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés

-panelba

-legyen gyerekszerető

-ne legyen beteges

-összeszoktatható legyen a macskákal

kenelt vagy fajtamentőket is irjatok léccy


2010. júl. 19. 00:38
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
oké
2010. júl. 19. 23:30
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

Én tiszta szívemből a westie-t ajánlom.

Ismerősöméknek van, imádja a gyerekeket, panelban tartják és jól elvan, barátságos emberekkel és cicákkal is egyaránt (persze ez nevelés kérdése), de nagyon ragaszkodik a családjához ami persze nem baj :)

2010. júl. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
oké
2010. júl. 20. 21:14
 14/26 anonim ***** válasza:
hát nem tom ki hogy van vele.. nekünk bolognese kutyánk van , már lassan 2 éves, imádja a gyerekeket, van egy papagájunk akivel szuperül meg van, sokszor láttuk már hogy a papagáj a ketrec aljára megy hogy a kutyus megtudja vakarni a hasát az orrával, szóval nem tudom.... de nekünk ez a bolognese nagyszerű vétel volt, el se tudnám képzelni magunkat nélküle, ja és amugy ő is nagyon okos, minden a nevelés kérdése.. remélem olyan jól neveltem hogy nem hoz szégyent a fejemre a továbbiakban sem
2010. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

A tegnapi 10:59-essel egyetértek...

Amúgy nekem is bolognese van.


Hogy ne legyen beteges, az tényleg relatív, de egyébként (függetlenül attól, h nekem milyen kutyám van) a bolognesere mondják, h nincsenek örökletes betegségei.


Lakásba szokták javasolni a bichonokat, westit, shih-tzut, yorkit, és a hasonló méretű kutyákat.

2010. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nekem is bolognese van és csak ajánlani tudom! TENYÉSZTŐTŐL!!!!!
2010. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

staffordshire terrier. Ellentétben a rossz hírével nagyon barátságos, tanulékony. Játékos, értelmes. Jó nevelés mellett a macskát is megtűri, és egyszerűen gyönyörű.

Nem nagy sok kaja se kell bele. :)

2010. júl. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Westie-westie-westie.... Igaz én udvaron tartom őket, de egyszerűen imádni való állatok. Minden embert, gyereket, felnőttet szeretnek, imádnak játszani. Ha lakásban nevelkedik azt is megszokja, cicával nagyon könnyen meglehet barátkoztatni kiskorába. A felnőtt westie-t már nehéz cicához szoktatni.

Kennelt találsz neten, Surprise westie stb.... De ha nincsenek vele komoly terveid, tudsz venni mástól is olcsóbban, mert sajnos a neves tenyésztők arany áron adják a kutyusokat. A surprise-ba pl 90körül kezdődik egy kutyus.

Remélem segítettem.

2010. júl. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Yorkshire terrier!A lakásunk 50 négyzetméteres, és remekül elvan.:-)A szobatisztaságot még tanulja, de összességében tündéri és nagyon jól tanítható, okos kutyus!:DSzurkolok, hogy jó döntést hozz!
2010. júl. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
A sheltie-t senki nem ajánlja? Nagyon okos kutyák egyátalán nem betegesek, igaz hosszú szőrük van amit havonta át kell fésülni Nyírni pedig nem kell . fürdetni sem kell többször mint bármelyik kutyát. 36-38 cm magasak és olyan 8 10 kg súlyúak. ráadásul gyönyörűek. Úgy is hívják őket hogy "panel skótjuhász"
2010. júl. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!