Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya földre szorítása, ha...

Kutya földre szorítása, ha nem normális?

Figyelt kérdés

Kölyök... néha bekattan, földre leszorítva egy darabig kapálózik, aztán megnyugszik ...


Sajnos most is ezt kellett csinálnom, mert teljesen megbolondult minden felkapott a földről vitte a szőnyeget is... megnyugodott ahogy elengedtem és most lefeküdt aludni....


(Természetesen nem erősen szorítom, ha meg nagyon kapálózik felveszem az ölembe és ott rajta tartom a két kezem míg megnyugszik)



Nem tudom hol hallottam ezt, lehet valami spektrumos műsorban...



De én ettől szarul érzem magam..... Nem lehet máshogy kezelni ha így bekattan egy kiskutya? 13 hetes


2019. nov. 27. 12:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
48%

Nincs gond a földre leszorítással, ha végig is viszed.

Utána nem sajnáljuk, nem babusgatjuk.

Jó megoldás lehet még, ha kizárod a falkából, ha rossz.

Ha van esetleg szobakenneled, vagy hordozód, berakod oda, amíg nem csillapodik le. Ignorálod.

Viszont fontos, hogy ne csak a dorgálást kapja.

Motiválni kell, hogy jól viselkedjen.

13 hetesen még pici, de már kezdheted tanítgatni, jutalomfalattal.

Vegyél neki játékokat, vagy csak otthon keress dolgokat amit kinevezhetsz neki szánt játéknak. (régi plüssök, rongyok) Tanítsd meg neki, hogy ha rágcsálni, tombolni akar, akkor ezek az övék, ezeket használja.

Esetleg ha időd engedi, akkor kutyaovi.

2019. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!