Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltört a lába a kutyámnak?

Eltört a lába a kutyámnak?

Figyelt kérdés
A kutyám sántít. De rálép a fájós lábára. Futni is fut, olyankor nem sántít. Elvittuk ma reggel orvoshoz, de ahova vittük nincs röntgen, de az orvos azt mondta 99% hogy törés. így el visszük egy másik orvoshoz. De csak d.u lesz nyitva. Addig aggódunk. Egyébként, nincs duzanat sem. Elkepzelhető, hogy nem törés?
2019. nov. 28. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Törött lábra nem igazán lép rá egy kutya sem.

Az orvosig eljutásig ne engedd futkározni.

2019. nov. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyám kutyája ezt akkor csinálta, amikor szétment a térdízülete. Inkább abban reménykedj, hogy nem ez, hanem törés, mert az a műtét sok százezerbe fájt nekik...
2019. nov. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Bármi elképzelhető, de ha az orvos szerint törés, akkor valószínűleg az. Barátnőm kutyája képes volt sántítani, ha rosszat csinált, hogy ne legyen megszidva..
2019. nov. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A röntgenen kiderül. Az enyém egyáltalán nem lépett rá, amikor a lábujja volt eltörve. Szerintem inkább ízületi probléma lesz, de az is kiderül a rtg.-en.
2019. nov. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A tores az bedagad.

Tuleroltetes vagy kisebb ficam. Nincs tulsulya? Latszik a horpasz? Amikor 1-2 kg tulsulya volt a nagytestu kutyamnak,minden szaladgalas /egyutt futas utan santitott.


Vedd lejjebb a kajaadagjat. Tobb zoldseget egyen.

2019. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Végezetul: nem rogenezték itt sem, mert azt mondták szükségtelen csak huzodás. Kapot fájdalom csillapítót.
2019. nov. 28. 21:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudod, én , ha ilyen szituba kerülnék, ragaszkodnék a röntgenhez.Ha nem mutatna elváltozást, akkor sem sajnálnám az árát. Igaz, nekem mindig nagytestű kutyáim voltak.

Kívánom, hogy valóban csak rándulás legyen !

2019. nov. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet túl óvatosak vagyunk, de csatlakozom az előttem szólóhoz. Tisztelet a kivételnek, de a legtöbb állatorvos dolgozni azt nem akar, bevételt ellenben igen. Egyik orvosnak sincs röntgenszeme, mégis honnan állapította meg ilyen biztosra, hogy rándulás? Hasára ütött?
2019. nov. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, húzódás, nem rándulás :)
2019. nov. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már minden rendben vele😊
2019. dec. 4. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!