Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyát ellehet szeretni a...

Egy kutyát ellehet szeretni a gazdájától?

Figyelt kérdés
Pl egy családban van egy kutya, de az egyik családtag többet van otthon mint a kutya gazdája.. akkor lehet hogy a kutya a másikhoz fog jobban ragaszkodni mint a sokat távollévő gazdira?
2019. dec. 5. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én jóval többet vagyok itthon mint a párom, mégis ő az atyaúristen :)
2019. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Az, hogy gazda, az a kutyának semmit nem jelent. Lehetsz falkavezér, játszótárs, az étel forrása..
2019. dec. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom azt, hogy lehetetlen, de ha már kialakult a kutya fejében egy sorrend, akkor szerintem nagy változás kell ahhoz, hogy ez változzon.

Csatlakozom az elsőhöz: a ragaszkodás mértéke nem csak az együtt töltött időtől függ, hanem attól is, hogy a kutyának melyik családtag kisugárzása jön be. A kutyánkat többnyire én etetem, sétáltatom, játszom vele, viszem kutyasuliba stb., úgy nyolcszor annyi időt foglalkozom vele, mint a férjem és mégis ő a kutya szemében a világ középpontja. Engem is szeret, szót is fogad, de a férjemért egyenesen rajong, áhitattal lesi minden mozdulatát.

2019. dec. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van; kényeztetem a kutyát reggeltől estig mert kisgyerekkel itthon vagyunk egész nap. Mi sétáltatjuk, én suliztam vele, én etetem, játszunk vele naphosszat, a gyerek is nasiztatja, rengeteget bolondoznak és a kutya mégis a férjembe szerelmes aki alig van itthon. Mindenhova követi, ha jön haza már egy sarokkal odébbról kiszúrja és az ajtóban csahol stb. Nekünk is mindent megcsinál de fele annyira sem lelkes mintha a ház uráról van szó. A családi falkában tudja hol a helye és amúgy is elég behódoló tehát nem erről van szó, egyszerűen a férjem aurája valahogy szimpatikusabb neki. Sokszor nem attól függ a rajongás, hogy ki foglalkozik a kutyával a legtöbbet. :)
2019. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!