Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért idegeskedem állandóan a...

Miért idegeskedem állandóan a kutyám miatt? Már nagyon oda vagyok.

Figyelt kérdés
Rengetegszer viszem az orvoshoz is tegnap kétszer is elvittem mert minden apró dolgom felhúzom magam. Hogyan tudnék leszokni erről?
2019. dec. 24. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Ezt inkább mentális egészség kategóriába írd ki, mert ennek semmi köze a kutyádhoz. Kutyához értő emberek erre nem tudnak válaszolni.

Ez csak annyiban érinti a kutyát, hogy ez számára is rettenetesen kártékony mentálisan. Ez egy mérgező kapcsolat, amitől ő is frusztrált lesz.

2019. dec. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Add oda olyannak a kutyát aki nem elmebajos.

Mert mi "baja" volt hogy orvoshoz rohantál vele?

2019. dec. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Ki kiürül a pénztárcád, akkor talán elgondolkozol.
2019. dec. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Inkább vidd mindig, ha úgy érzed baj van, mint akkor ne ha tényleg gáz van. Nem is értem az előző hozzászólásokat, hisz itt mindig az a probléma hogy kiír valaki egy kérdést x megsérült, elkéne vinni állatorvoshoz, nem megy, aztán az állat meghal másnap. Itt legalább ez nem fog bekövetkezni.
2019. dec. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát csak túl van gondozva az a baj és emiatt szeretnék változni mert azért ez neki is nyomasztó lehet.
2019. dec. 24. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Az is probléma, hogy más páciensek idejét is rabolod ezzel.

Szerintem ezt olvasd el: [link]

2019. dec. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igaz ez is. Már járok pszichiáterhez és pszichológus is de nem sokat ér.
2019. dec. 25. 17:15
 8/8 A kérdező kommentje:
Elolvastam a cikket és nálam ez a betegség csak annyiban más, hogy a kutyámra vetítem ki.
2019. dec. 25. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!