Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha köhög krakog a kutya?

Ha köhög krakog a kutya?

Figyelt kérdés
Amerikai stafirol van szó 10 éves. Leszdoki kihívva csak addig is segít bérescsepp vagy valami? Olvastam, hogy lehet kenelköhögésről van szó. Vagy tudtok adni tanácsot addig is hogy ne legyen baj? Tesónk tudja lefogni ugy hogy ne harapja meg a dokit ő meg messzebb lakik így nem tudni mikor tudjuk a dokit is kihivni. Köszi a segítséget
2019. dec. 27. 07:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám sem engedte magához az orvost amikor kihívtuk, le se lehetett fogni, mert dobálta magát. Végül kiderült hogy akkor hálisten nem is volt baja, csak a hirtelen hőségtől volt bágyadtabb.


Később lett olyan betegsége, hogy muszáj volt orvoshoz vinni, előtte 1 hétig nem aludtam az idegtől, hogy fogják tudni megvizsgálni... aztán ott a rendelőben úgy be volt rezelve, hogy kisangyalként viselkedett. Háromszor mentünk, és nagyon szépen viselkedett. Lehet hogy rendelőben a tietek is másként reagálna az orvosra...


De a köhögéssel ne várjatok tovább! Súlyos betegségeket jelezhet!

2019. dec. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Mehpempot adj neki. Minden nap adom a kutyainknak es magamnak is. Meg mehkenyeret is.

Next guard spectrat monden honapban. Lehet ferges a kutya vagy savasito az etrendje. A nywrs hus meg csont melle mi zolseget is adunk mindig a staffinknak. A staffi nem kinti kutya. Megfazik kinnt. Vigye be szepen anyad a hazba. Nem kerti disz.

2019. dec. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De nemis benti kutya. :)
2019. dec. 27. 11:42
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, arrafelé milyen volt az idő, nálunk olyan szelek voltak, hogy a kutyámnak begyulladt a szeme. Nincsenek mínuszok, de volt eső, szél, megfázhatott a kutyátok. Egy rövid szőrű kutya miért nincs ilyenkor bent?
2019. dec. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"De nemis benti kutya. :)"


De nagyon benti! Nincs szinte semmi szőre ami megvédje a hidegtől...

2019. dec. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy az ólja téglából van, de milyen alom van benne? Vastag réteg tiszta, száraz, pormentes szalma lenne a legjobb, azt nem tudja széttépni, ha netalán hajlamos lenne az ilyesmire, és jó hőszigetelő. Annyi, hogy nézni kell, nem nedvesedett-e át, főleg esős-havas időben, ha meg igen, ki kell cserélni. Tíz éves kutya már idősnek számít, szóval fokozottan fontos, hogy télen ne fázzon, illetve hogy szükség esetén idejében orvoshoz kerüljön.
2019. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!