Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudom megnézni hogy egy...

Hol tudom megnézni hogy egy bizonyos fajta kutyának mennyi táplálekot kell adnom XY idősen? Több info lent.

Figyelt kérdés
Szóval egy Border colliem lesz és szeretnek valami táblazatot vagy valami cikket hogy kölyök korátol kezdve mennyi táplálékot kell adnom neki és mikor kell ezt vtosztatni. Kerestem erről oldalakat meg ilyesmiket de sajnos nem találtam olyat ami külön erre a kutyára vonatkozik vagy mindegyiknek ugyan olyan ez de hat az meg nem lehet hogy egy kis, közeprs és nagytestű kutya ugyan annyit egyenen lehetetlen.
2020. jan. 4. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Ez sok mindentől függ,és nem fajtánként hanem kutyánként is eltérő.Én állatorvosi asszisztens vagyok,ha gondolod keress privátban és kiszámolom neked,mert erről táblázatot nem találsz.
2020. jan. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
A táp zacskóján rajta van az útmutató.
2020. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Rajta van a tápon 🤦🏼‍♂️
2020. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%

1-és vagyok

Csak ami a Tápon van az egy átlagos kutyához van alakítva.Nem minden kutyànak ugyanannyi tápra van szüksége.Egy sportosabb,mozgékonyabb kutyának többre van szüksége mint egy átlag kutyának aki napi egyszer elmegy sétálni és letudva a mozgás.Ez ugyanígy van egy lusta kutyával is, ha csak otthon ül egész nap akkor nem kell neki annyi táp mert elhízik.A gyártó nem tudja hogy kinek milyen kutyája van.

2020. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
És ezért adunk többet ha fogyni kezzd és kevesebbet ha hízni. Ez nem atomfizika...
2020. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Te is úgy csinálod hogy rá van írva az élelmiszerre hogy egy adag,és annyit eszel. És ha lefogysz megemelése az adagot ha hízol pedig lecsökkented?
2020. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

6. Na és még te vagy állatorvosi aszisztens? Ugyan már!

Akkor tudnád, hogy az ember és a kutya között azért van némi különbség...

2020. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy meg képzeld, ha hízni kezdek kevesebbet eszem és láss csodát fogyni kezdek...
2020. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
Szegény kutya.
2020. jan. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

De fajtán belül is vannak lustább és energikusabb egyedek.

Ezért kell az adagolási útmutató szerint kezdeni és ha fogy növelni, ha hízik csökkenteni az adagot.

2020. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!