Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyetemre lehet kutyát vinni?

Egyetemre lehet kutyát vinni?

Figyelt kérdés

Van egy törpe tacskó kutyusom és majd ha egyetemre megyek szeretném vinni magammal.

Eddig úgy volt, hogy ki veszünk egy lakást és ott fogunk élni, de olvasgattam itt néhány kérdést, hogy elvileg az állatorvosi egyetemre(az a cél) a koliba lehet vinni kutyát ha a szobatársak beleegyeznek. Ez igaz?

Vihetem a kutyám ha beleegyeznek a szobatársaim?

A kutyusommal nincsen baj a jelenlegi sulimba is be szoktam vinni néha és nagyon jól viselkedik mindenkinek a kedvence.

Illetve ha a koliban lakhat velem a kutyus a suliba néha néha bejöhet az órákra vagy oda már nem?

Előre is nagyon szépen köszönök minden választ.


2020. jan. 8. 19:40
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Számítottam mindenre :D

Ha lakásba is megyünk valószínűleg még vásároljuk, mivel az albérlet kicsit húzós lenne.

Egyébként jelenleg is szoba kutya és egyáltalán nem csinál semmiben sem kárt. Rendesen le van mozgatva és rendszeresen ki jár elintézni a dolgát. Teljesen szoba tiszta.

2020. jan. 8. 20:16
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Oda járok, tuti lehet vinni. És olcsó a koli is, hely is van mindig.
2020. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
6%
Egyetemre tanulni mész,kutya megvár.
2020. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan nem lehet, gyakorlatilag meg leszarják. Most éppen a koliban vagyok, a szobatársam két kutyája meg békésen heverészik a padlón. Sőt kolikutyánk is van (Málna❤️).

Gyakorlatokra nem viheted, de a legtöbb előadásra igen, ha normálisan tud viselkedni(nem zajong, nem mászkál).

Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan.

2020. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Állatorvosi kolijában lehet tartani állatot, van ott ismerősöm ő mesélte :) bár hivatalosan tényleg nem, de nem szólnak érte ha viszel. csak vigyázz hogy a tacsid ne fogja meg a többiek egerét, tengerimalacát :D
2020. jan. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
16%
Hát ha nekem ott ugatna a kutyád a koleszba, miközben tanulni vagy aludni akarok, én biztos rálépnék a tacsidra.
2020. jan. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#14: Akkor van, ami nem változik :). Több éve az volt, hogy kutyát, macskát, mérges állatot nem lehet, gyakorlatban amíg nem jött panasz, nem piszkálták miatta az embert. Nálunk volt olyan, akivel ki akart szúrni egy "kedves" csoporttárs és felnyomta a koliigazgatónál. Az ilyen húzásai miatt idővel elfogyott az illető körül a levegő, az állatok (hüllők) pedig ideiglenesen mentek máshova, aztán idővel visszakerültek.

Kérdező: Ugyan általánosságban nincsenek kitiltva a kutyák az ÁTE előadásairól, de vannak olyan épületek, gyakorlatok, ahonnan igen. Szóval nem lehet egész nap veled a kutyád, meg kell szervezned, olyankor hol lesz vagy a koliban hagyod. Utóbbi megoldás egy hosszú napon egy kicsi vagy öreg kutya hólyagját már próbára teheti.

2020. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Lehet de a nyelvvizsgával általában gondjaik vannak.
2020. jan. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
40%
#16 gondolom oda állatszerető emberek járnak, nem olyan nyomorultak mint te.
2020. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!