Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális dolog, ha valaki...

Az normális dolog, ha valaki minden nap a kutyájával alszik?

Figyelt kérdés

Egyik kollégám munka közben mesélte,hogy ő mindig a kátyájával alszik.


Akkor egy picit meglepődtem,mert mindig úgy gondoltam,hogy a kutyának megvan a saját helye a házban.



2020. jan. 16. 12:30
1 2
 11/16 dellfil ***** válasza:
13%

"...ő mindig a kátyájával alszik." Hm.

Nekem bőven megteszi Másenyka. De Irina se rossz... :D


dellfil

2020. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%
A kutyammal alszok! Felhivom az agyamba es felebredeskor az elso dolgom megcsokol i! Ma is atolelt
2020. jan. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
10%
Aki megszokta hogy piszokban él,annak normális.
2020. jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
67%

Amúgy nem feltétlenül igaz, hogy amit egyszer megengedsz ahhoz onnantól ragaszkodik. Amikor kicsi volt nem engedtük fel mert féltem hogy össze nyomom.

Később már feljöhetett és nappal sokat is alszik a kanapén vagy ágyon de éjjel max 10 percre fekszik a lábaimhoz pedig szinte sosem küldöm le. Amúgy nagyon önfejű kutya.

Van saját helye de kb ugyan annyit fekszik ott mint akárhol máshol. Sokszor vált helyet éjjel. Van amikor csak elnyúlik a padlón

2020. jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

18 éve alszok kutyákkal,sose volt semmi bajom 4-5 hetente fürdetve voltak, vagyis most már csak egy kutyám van.

Rendszeres féreghajtás,séta után lábtörlés.


Én kutyám tisztább,mint némelyik emberrel.

2020. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
0%

#10

Beteg ember vagy :)

2022. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!