Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy pitbull megharap...

Ha egy pitbull megharap valakit, akkor a kutyát hogy kell leszedni az áldozatról?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam hogyha egy pitbull megharap, az addig el nem enged amíg meg nem hal.

Nos ez ha igaz, akkor a megölésén kívül mik a módszerek arra hogy leszedjük a szegény ördögről a támadót?



#kutya #harapás #pitbull #kutyatámadás #harapas kutyanevelés
2020. jan. 19. 09:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#7-es Te hany Cesar Millan reszt lattal? Egy aggressziv, tamadni keszulo kutyaval sem hasznalta a “kizokkentos” modszeret soha egyszer sem, mert k*ra veszelyes... altalaban sarokba szoritja, rateszi a porazt es hagyja kifaradni/kitombolnia magat, de eleg sokszor meg is harapjak.

Es tedd zsebre ezt szepen, ez mukodik egy izgatott kutyanal, nem egy tamadni keszulo vagy mar harapo kutyanal. Javaslom hogy nezd ujra a sorozatot.

2020. jan. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#11: Harmadszor is leírom, az én kutyámnál működött...


#7

2020. jan. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A sajat kutyadnal lehet, hogy mukodik, mert Te vagy a gazdaja es ismered minden rezduleset, de egy idegen kutyanal egyreszrol a gazda is nezne rad, hogy Te mi a jo nyavalyat csinalsz az O kutyajaval masreszrol meg arra is nagy az esely, hogy Teged megharapnak plusz egy ilyen helyzetben ember legyen a talpan aki egy ismeretlen kutyaval szemben egybol tud reagalni. Ha meg mar megtortent a baj es mondjuk a fenti pitbull eseteben te elkezded a „csittet“ ugy, hogy az epp a masik kutya torkat rancigalja, azzal csak megjobban felhecceled.
2020. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
38%
#13: Tehát amit írtam, helyes, és konzekvensen le van pontozva minden válaszom a kérdésnél, értem. Nincs több kérdésem.
2020. jan. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14. Leírnád pontosan, hogyan is történt az eset, amikor ez működött?
2020. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem en pontozom le a kommentjeidet, hanem mas.
2020. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
77%

Es miert volna helyes? A kerdes nem az volt, hogy a sajat pitbulloddal mit csinalnal, hanem egy randomnal.

A sajatodat meg amugy mindegy, hogy törpecsivava, pitbull vagy dandog kotelesseged megnevelni es ismerni a sajat es a kornyezete erdekeben.

2020. jan. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Az utolsóval kell egyet értenem kedves felebarátaim.
2020. jan. 22. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!