Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vettétek rá a szüleitek...

Hogy vettétek rá a szüleitek hogy megengedjen egy kutyát?

Figyelt kérdés

Vagy szerencsére nektek nem kellett győzködnötök? :)


Mert nekem nem lehet azért mert panelban lakunk..:( Pedig én annyira szeretnék..


2010. júl. 22. 18:49
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
Mindegyik szülő ilyen.? :D :(
2010. júl. 22. 22:46
 32/55 anonim ***** válasza:
Mi kertes házban laktunk gyerekkoromban is, de mégsem engedték a kutyát. Azután 32 éves koromra eljutottam odáig, hogy már magam dönthettem a kérdésről, és meg is vettem a kutyát. Tarts ki, ha nagyon akarod, előbb utóbb megteremted a lehetőséget magadnak!
2010. júl. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:
Csak az még soká van ..=/
2010. júl. 22. 23:18
 34/55 anonim ***** válasza:

ha azt mondják hogy ha kertes házban laknátok, akkor lehetne kutyád, az már egy NAGYON JÓ JEL.


amúgy innen is látszik, hogy *ha nem tudnád sétáltatni akkor nekik kellene*, hogy nem tartanak téged eléggé felelősségteljesnek. én is csak azt tudom ajánlani, hogy vigyél oda egy kutyust nyugodtan. ha ismered a szüleidet és tudod hogy milyenek, akkor kb. tudod mire fognak számítani. de tapasztalatból + amit leírtál, azt mondják majd, hogy milyen aranyos, de azért kicsit tartanak is tőle. ez 100%. ezért fontos, ha már rászántad magad hogy viszel egy kutyust, hogy az első napokban próbálj csak te gondoskodni róla. meglátod, utána megenyhül a szívük, mikor már látják hogy NINCS VELE SEMMI GOND. utána meg jönnek az élmények :D mikor játszanak velük, stb..

szobatisztaságra könnyen meglehet tanítani, bár nehéznek tűnik, de igazából ha megtaláljuk a kutyusunkkal a közös hangot, akkor egyszerű.

próbáld meg :) vagy írd le részletesen, hogy mit mondanak a szüleid? mért nem lehet?


de ha szeretik a kutyusokat tuti hogy nem lesz szivük kidobni.

2010. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:
De mi van ha pl: azt mondják egyből hogy nem maradhat akkor meg mit csináljak a kutyával..? :|
2010. júl. 22. 23:33
 36/55 anonim ***** válasza:

Próbáld olyan helyről beszerezni ahova esetleg vissza tudod vinni ha midnen kötél szakad.Persze ezt anyudéknak nem kell tudni ,és akkor valószinüleg beleegyeznek,főleg ha valami nagyon aranyosat viszel haza,lehetőleg kistestüt ,hogy mondhasd h nem lesz sok gond vele,és persze tényleg nagyon kell vigyaznod rá,nagy felelősség,főleg ha csak magadra számithatsz a gondozásában.

20:52

2010. júl. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
én ugy vettem rá anyumat hogy 1 évet vártam rá hogy kapjak egy kutyát viszont ennek meg volt az ára pl:mindent meg csináltam a házba vagyis házimunka,a kertet felsepertem stb..mostam,föztem,s a szobákat ki takaritotam stb..akor mentem menheyekre segiteni ahol gyerekeket is hétvégeken be vesznek stb... akor miondent meg igértem nekik és azt mai napig is be is tartom és nincs olyan hogy jaj túl meleg van nem viszem sétálni,vagy esik,vagy havazik,vagy sár van vagy csak egyszerüen nincs kedvem!én 2 napja kaptam egy kis testü kölyök kutyát és 5 x viszem sétálni .reggel 05:00 kór kap enni,inni,és reggel 05:30 kór viszem elöször sétálni utána 10:00 kór,aztán 16:00 kór,aztán 20:00 kór,aztán meg 22:00 kór vagyis 4 óráként viszem sétálni+ hosszú szörü ezért 2-3x fésülöm öt,akor meg mozgatom öt,tanítom,játszok vele stb...a kutya az nagy felelöség és még szoba tisztaságra is kell nevelni ami angyon nehéz ha nem volt még kutyád!oltatni kel,ivartalanitani,stb.. ugyhogy jól gondold meg mert ha a te kutyád akor te törödsz vele és ha valakit meg harap vagy akármi akor te felelsz érte ha rosszúl sül el a bnevelése.ha bármi kérdésed van még nyugotan írj!sok sikert
2010. júl. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:

0:30 nekem azzal nem sikerülne :(

Amúgy köszi :P

2010. júl. 23. 00:34
 39/55 A kérdező kommentje:

0:10

Már csak találnom kell olyan helyet. :( :)

2010. júl. 23. 00:35
 40/55 anonim ***** válasza:
figyel ha ténleg nem tucc fel kelni még az iskolába semm akor hogy viszed sétálni?de ha esetleg fel kelsz reggel kb 06:30 kór akor tán látják hogyha kutyád lwsz akor is reggel is tudod vinni sétálni!na ezt trobáld meg és biztos sikerülni fog avgy mutas nekik egy menhelyről videot a sok árva,gazdira váró kuztyákról és biztos meg fognak menteni egyet mert akinek a magára hagyot,rossz sorsú kutya nem melegiti meg a szívét az nem is szereti az állatokat.trobáld ki!
2010. júl. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!