Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vettétek rá a szüleitek...

Hogy vettétek rá a szüleitek hogy megengedjen egy kutyát?

Figyelt kérdés

Vagy szerencsére nektek nem kellett győzködnötök? :)


Mert nekem nem lehet azért mert panelban lakunk..:( Pedig én annyira szeretnék..


2010. júl. 22. 18:49
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
A kutyámért tuti felkelnék..a sulihoz meg nem szívesen..:D
2010. júl. 23. 00:58
 42/55 anonim ***** válasza:
na pont ez az ök igy honnan tudják hogy felkelnél a kutyához ha a sulihoz sem kelsz fel!a suli is olyan fontos mint a kutya söt!igy soha sem lesz kutyád ha nem bizonyitól csak beszélsz és beszélsz nekik:/egy kutya nem olyan hogy nincs kedved le vinni hogy jaj nem akarok még egy kicsit pihenek4nem igy megy mint az sem hogy nem akarsz sulab fel kelni mert nincs kedved akor egy kutyáért sem fogol esetleg egy hétig avgy honapig aztán meg ki teszitek mert nincs vele foglalkozva szét tép mindent,harapos,agreszív lesz,minden állatnak neki megy stb.stb..akor a szoba tisztaság is nehéz lenne neked ha nem kelsz fel néha én még este is fel kelek mert a kutyám kelt hogy neki wcznie kell pedig csak 7 hetes de már jelez és a lábam nál megy s szót fogad!viszont ha nem foglalkoználk vele igen is durcás lenne vagyis elég harapos képletesen szólva ugyhog te tudod de bizonyitás nélkül nem fog menni,és ne vigyél csak ugy haza kutyát mert ha nemet mondanak mivel valjuk be hogy a leírtak alapján lusta tipus avgy és akor csak utcára kerülne vagy akárhova ugyhogy meg ne trobáld ezt mert ha ténleg ismernek és meg van az okuk nem fogják ugysem engedni majd ha nagy leszel akor te döntesz!bizonyits és türelemel legyél miaz hogy az túl sokára lesz várd ki mivel anyagi fedezet igen is soik kell kb 1 éves kóráig csak az oltások ára 100-110 ezer forint
2010. júl. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:

Már bocs de honnan is veszed hogy lusta vagyok..?

Attól még hogy az ember nem mindig tud felkelni egy kis ideig amikor csörög az óra az nem azt jelenti hogy lusta!Amúgy se mindennap 8 előtt kelek pár perccel és

szaladok a suliba..hanem max. az ébresztőm után 10 perccel.

2010. júl. 23. 02:41
 44/55 anonim ***** válasza:

hát én nekem apukám utálja a kutyákat...egyiknap tavaly jöttem haza a suliból és anya azzal várt hogy mondanom kell vmit(ő se nagyon szereti,csak a picikéket)hát ahogy meghallotam h lenne egy árva kutya akit meg kell menteni,rögtön sirva fakadtam,merthogy tudtam h a ugyse engedi meg:s

elmentünk anával megnézni ..hát nagyon tetszett, elhoztuk apa majdem kidobta este szoval nem ment könnyen aztán mégis megszerették sőt jobban szeretik mind én, amúgy én is panelba lakok

sok szerencsét:)

2010. júl. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
utcsó vok:merthogy panelba nem való kutya mindig ezt hajtották :s
2010. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig ezt hajtogatták,pedig szerintem sokkal inkabb való panelbe,ahol naponta többször sétéltatjak,prémium táppal etetik,szeretik,tanitják,mint olyan helyre házba, ahol kikötik és csak néha dobnak neki valami maradékot.
2010. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
milyen kutya ? rakjál bele pénzt fizesd a fele tápot így biztos meg engedik
2010. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:

9:14

Köszike. :P

2010. júl. 23. 11:46
 49/55 A kérdező kommentje:

9:33 szerintem is.


11:34 Havanese-t szeretnék.

2010. júl. 23. 11:48
 50/55 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem vagy anyira lusta de a kis kutyának pár perc is számit!kb 06:30 kór fel tucc kelni reggel és 10 perc alatt fel öltözni és vinni sétálni?de am ha te is bele adsz pl:a zsebpénzed vagy akármi biztios meg engedik.sok sikert
2010. júl. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!