Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sárgás - fehérest habosat...

Sárgás - fehérest habosat hány a kutyám tegnap este óta?

Figyelt kérdés

Tegnap este a kutyám random elkezdett hányni, meg be is fosizott egyszer séta után kb 1 órával. Azóta is hány, éjjel nem de csak ma reggel 3 hányást takarítottam már fel.

Tegnap egy idióta vadbaromnak a póráz nélkül sétáltatott bull keveréke rátámadt a parkban, a kutyám kistestű és nagyon megijedt, utána hosszú percekig sírt, nem tudom ennek lehet-e köze esetleg.

Illetve most váltottunk tápot (N&D sütőtökös vaddisznósról -> quinoás szarvasosra) is de az első hányás előtt alig pár szemet evett belőle és azt is órákkal előtte.

Enni nem nagyon eszik de tőlünk kunyerál, sokat iszik és jó kedélyű, aktív. Ma mennénk veszettség elleni oltásra egyébként is, akkor rákérdezek az orvosnál de csak este lesz nyitva. Addig valami tipp esetleg?



2020. febr. 5. 09:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Szerencsére délutánra abbamaradt a hányás ezért megkaphatta az oltást. Azt mondta az orvos, hogy okozhatta stressz vagy ehetett valami rosszat. Szerencsére nem volt sem bágyadt, sem kiszáradva ezért emiatt nem szorult kezelésre.

7: ne haragudj, hogy támadásnak vettem amikor egy 40 kg-s kutya vicsorogva, morogva rárontott a 4kg-s kutyámra aki mellesleg egy nagyon jól szocializált, végtelenül nyugodt természetű, kiegyensúlyozott kutya alapjáraton. Nem történt baj hála az égnek de csak azért nem mert a gazdája őrjöngve lerángatta a kutyáját az enyémről majd egy bocsánatkérés vagy bármi nélkül fogta magát és továbbált...

2020. febr. 6. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!