Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Túl kemény vagyok a kamasz...

Túl kemény vagyok a kamasz kutyámmal?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 10 hónapos csivava kan kutyám. Eddig példa kutya volt. Pár hete elkezdte, hogy ha letiltom egy kutyáról a parkban, akkor is odafut hozzá. Eddig nem is nagyon érdekelték a többiek. Behívható, de a másik kutya nagy kísértés neki. Sokszor nyüszög is hozzá. Múltkor már elég dühösen megráztam a grabancát, mert konkrétan leszarta a parancsot. Amúgy mindenkivel barátságos, de akkor sem akarom, hogy minden kutyához az én engedélyem nélkül odamenjen. Ma már pórázra téve jött haza, mert megállt és nem volt hajlandó jönni a hívásra. Lassan a séták a tiltásból állnak. Gondolom beutott nála a kamaszkor. Látom, hogy némelyik kutyás csúnyán néz rám, mert igenis behajtom rajta a parancsot, hiába egy csivava. Ilyenkor keményebben kell fogni a kutyákat? Ti hogy csináltátok?
2020. febr. 24. 09:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mert kamasz. Kölyökkorban nem nehéz tanítani egy kutyát, az igazi kihívás a kamaszkor.


Ha csak tiltasz és büntetsz a kapcsolatotok szépen elkezd lefelé ívelni. Gondold át, és válts szemléletet.

2020. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ismét szófogadó lett. Elég neki egy halk tiltás és nem megy oda más kutyákhoz. Úgy látszik ez volt a dac korszaka :)
2020. márc. 15. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!