Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kezdhetnék a kutyám...

Mit kezdhetnék a kutyám macskagyülöletével?

Figyelt kérdés
Egy kan Staffordshire terrier kutyám van, aki nem mai gyerek, 7 éves. A kutyákkal szemben azért elég tűrhetően viselkedik (persze a szájkosár alap nála akkor is). Na de a macskák, egyszerűen csak prédának, vagy már elképzelni sem tudom minek tekinti. Én sosem neveltem agresszívnek, és nem is az, az emberekkel szemben, de valahogy a más állatok nem a szíve ügye, hanem a szája... Nem csak a kistestű állatok. Egykének neveltem, a Staffi pár hónapos volt, amikor az idős kutyánk elköszönt, és láttam is rajta, hogy fáj neki az elvesztése. Alapjáraton nagyon szökős (lenne ,ha ezt engedném neki).. Most hogy a páromhoz költöztem, akinek szinten van kutyája és az anyukajanak 3 macskája (pontosabban volt, már csak 2 van..) Tanácstalan vagyok, a kutyasuli tudna segíteni, vagy van erre szakértő ember? Nem szeretném el altatni, főleg nem emiatt, mert a szívem hasad ketté ha csak erre rá gondolok, de végül úgy is én leszek az akinek engedni fog kelleni, mert mégiscsak én költöztem oda, és vittem az ördögömet. Az lehetetlen hogy macska nélkül legyünk., ezért az olyan választ, hogy hanyagoljuk a macskatémát szinte lehetetlen, bár nem miattam.. talán én rontottam el, hogy nem volt macskám sosem a kutyánk mellett. Hát valami válasszal segítsetek ki kérlek

2020. febr. 24. 13:08
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Sajna ez olyan ritka eset,amikor azt kell mondjam a kutyádat a fajtájából adódóan lesz lehetetlen leszoktatni erről. Zsákmány a macska,ösztönösen támadja ,és sanszos,hogyha eléred,hogy a jelenlétedben békénhagyja őket,ahogy kiteszed a lábad a házból ugyanúgy nekik fog menni . Szerintem álljatok a saját lábatokra,és költözzetek külön,mint egy normális felnőtt pár.
2020. ápr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!