Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Befogadtam egy kutyust egy...

Befogadtam egy kutyust egy menhelyről, de sajnos vissza kell vinnem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Rajtam teljesen kívül álló okok miatt nem tudom tovább gondját viselni viszont a menhelynek ahonnan elhoztam nem szívesen adom vissza. Szerintetek ha megpróbálom velük megbeszélni, hogy keresek neki egy gazdit az jó ötlet?


Nem, nem untam meg a kutyát, foglalkozva van vele rendszeresen(mielőtt még valaki betámadna) :)



2020. febr. 26. 23:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%

Megjegyzem: ezért is van tele ennyire az összes menhely, mert az olyan normális kutyások, mint én sem választottam onnan, pont az ilyen rendőrségi módszerek miatt. Átvilágítás, családlátogatás meg szerződés.... pff....

Értem, igen, felelőtlen gazdák, szaporítók meg harcoltatók kiszűrése stb., csak “enyhén” átestek a ló túloldalára...

Neked kérdező pedig sok szerencsét és szuper ember vagy, hogy így vigyázol a blökire.:)

2020. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy nem voltak itt csak egyszer, azóta eszükbe se jut megkérdezni,hogy mi van vele.(A kutyus már az első találkozásnál jöhetett hozzám.) Nekem nagyon úgy tünt, hogy csak meg akartak szabadulni tőle.
2020. febr. 27. 12:30
 13/17 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm a kedves szavakat :)
2020. febr. 27. 12:32
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A kutyasegély szolgálat az a Wegera, annak volt vmi botránya.

Komolyan megfenyegettek?

2020. febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy milyen, mekkora kutyus és miért kell megválnod tőle, ha szabad megkérdeznem?
2020. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Hát azt mondta a no, hogy megrugdos, de ez még régebben volt és nagy nehezen bocsánatot kért. (Mondjuk ha velem szemben megengedett magának egy nem egészen szép hangnemet akkor bele se merek lépzelni, hogy más idegenekkel, hogyan kommunikál ilyen helyzetben.)


Egy kozepes meretu kutyus. Arra, hogy miért kellene visszaadnom ha nem haragszol inkább nem válaszolnék. :(

2020. febr. 27. 22:21
 17/17 A kérdező kommentje:
Wegera droidjainak nem fogok valaszolgatni ha nem haragszanak meg . :3
2020. febr. 27. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!