Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem bünteti a törvény az...

Nem bünteti a törvény az ilyen állattartást?

Figyelt kérdés
Én nagyon elítélem az ilyen embereket,akik ilyen körülmények között tartják a szerencsétlen,kiszolgáltatott kutyákat.
2010. júl. 24. 17:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
milyen állattartást? nem adtál meg linket... nem írtál semmit. most akkor miről is van szó?
2010. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
lemaradt a link?
2010. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Bocsánat,a lényeget kihagytam :


[link]

2010. júl. 24. 17:17
 4/31 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos nem tilos a kutyát láncon tartani.
2010. júl. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Minimum 4 méteresnek kell lenni a láncnak ha jól tudom,de ezek nem tünnek 4 méteresnek.
2010. júl. 24. 17:20
 6/31 anonim ***** válasza:
57%

Ne haragudj, de mellette van a "családi ház" is, ha jól látom, ez azt jelenti, hogy a gazdája is szar helyen lakik.

Ha a gazda szar helyen lakik, nem lakhat a kutya palotában.

Ráadásul a kutya tiszta volt, csak az udvar poros. Nem volt lefestve a kerítés, vagy mi a bajod pontosan?


Nem azt írom, hogy ez helyes, de jobb, mint egy sintértelepen. Hozzáteszem, mielőtt még lepontozol, hogy én a kutyámat a lakásban tartom, kert is van, és külföldön nyaral velem az idén is.

2010. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Ha valaki ilyen putriban lakik és mégsem engedi el a láncról a kutyát,akkor meg minek tart kutyát?!
2010. júl. 24. 17:22
 8/31 A kérdező kommentje:
Nemnagyon tűnik tisztának a kutya,nézd a 2. képet.
2010. júl. 24. 17:23
 9/31 anonim ***** válasza:
42%
jobb mintha hagyja hogy az utcán kóboroljanak. egyébként egy méteres láncon is lehet tartani kutyát, ugyanis ezek a magyarországi állatvédelmi törvények nem azzal foglalkoznak hogy milyen hosszú emg stb. hanem négyzetméterbe mérik -.-' meg hogy ahalakat meg a madarakat milyen kalitkába meg akváriumba tilos tartani. a kutyák szép állapotban vannak, nem is soványak és a szőrük is tiszta. a tulaj tudatában van annak, hogy nem tudja a körülményeket biztosítani. szerintem iylen egy normális gazda. következetes...
2010. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
21%

A 4 métert hol olvastad? Nem is értem befotóztál valaki kertjébe, mert az sem szabályos.

Ha van ilyen szabály, a 4m láncra gondolok, akkor ez nem szabályos, de a helyrajzi számok az egész országban nincsenek kint látható helyen a házak falán, az sem szabályos és 30 ezer forintos bírság jár érte.

Az önkormányzatok a büntetés kiszabását a saját épületükkel kezdhetnék.


Az egésszel arra céloztam, hogy annyi minden nem szabályos, hogy hihetetlen, de nem kell nagyítóval keresgélni. Ha találsz egy kutyavágóhidat, szólsz nekik, hogy ne csinálják, és kihívod a rendőrt meg az önkormányzatot, akkor azt mondom, hogy bátor vagy és van értelme annak amit csinálsz, mert kutyák életét mented meg.

De berakni egy poros udvart ide egy egészségesnek tűnő kutyával teljesen értelmetlen.

Ha már világmegváltó gondolataid vannak, akkor legalább harcolj olyanokkal, akik valóban veszélyesek.

2010. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!