Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne meggyőzni?

Hogyan lehetne meggyőzni?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy az egész család szeretne egy kutyát venni, viszont apukám csak rottweilert, mert szerinte csak az a házörző. Eddig 2 kutyánk volt, mindkettő rottweiler, viszont én nézegettem, szerintem a golden retriever, boxer, vagy egy labrador is tök jó választás lenne. Szerintetek hogyan lehet meggyőzni őt, hogy most másra essen a választás?

2020. márc. 22. 09:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Szeretjük a rotikat, csak gondolkoztunk hogy valami más fajta kéne. :) Köszönöm a válaszokat. Utolsó válaszolónak: Max. néha beengednénk a házba, de pont azért lenne kint az udvaron, mert tudna szaladgálni, levegőn lenni. Persze ha meleg van mi is kimennénk hozzá :)
2020. márc. 22. 13:17
 12/12 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom az, hogy aki házőrzésre veszi a kutyát, az nem fog foglalkozni vele. Egy kezemen meg tudom számolni, ahol "házat őriztetnek a kutyával" a városunkban és nem egy idegbeteg, ugató roncsot látok az udvaron benézve. Ezek pedig mind ipari telkek, riasztóval kiegészítve.


Ebből következik, hogy szerintem ne apukád döntse el milyen kutya legyen a háznál, hanem elsősorban az, aki ténylegesen foglalkozni is fog vele. A fajtát pedig az dönti el, hogy az illető miket szeretne vele csinálni? Ha őrző-védő fajtát veszel apukád miatt, akkor olyan tréningekre is kell majd eljárnod vele.

2020. márc. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!