Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát éri meg vennem?

Milyen kutyát éri meg vennem?

Figyelt kérdés

Egy fiú thai ridgeback. És egy lány Dalmata mellé még szeretnék venmi 1 kutyát. És bullterrier, pittbull, malinoisra, argentin dogra, amstaffra gondoltam.

Mert nekem ők tetszenek a legjobban jelenleg! De mindenképp valami házőrző tipus legyen! És ezt a kutyát kölyöként venném. Az lenne a kérdésem, hogy mennyire nevelhető, tanítható kutyák ezek. Melyiknél van az a szájzáras dolog? Mennyire veszélyesek egy emberre vagy kutyára nézve. Pl nem szeretném ha az én kutyáimmal össze verekednének! Mert tutti, hogy nem járna jól egyik fajta sem.


Úgy megkérdezem, hogy ezekből a fajtákból mennyi egy kölyök? Mert a ridget is felnőttként vettem. És a dalmata kölyök sem volt olcsó!



2020. ápr. 6. 18:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%
8: Óó, drágám, mutassam a videót, hogy mennyire nincs igazad az 1v1-es gondolatoddal kapcsolatban? :)
2020. ápr. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mali hobbi kutyának nem való! Ha eljársz vele heti kétszer őv-re egy jó segédhez, emellett jársz vele még pluszban pl engedelmes képzésre, akkor esetleg! De ha az ösztöneit nem vezeted le, kezelhetetlen és veszélyes lesz!
2020. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki olyan kérdést tesz fel, hogy melyik a szájzáras fajta vagy melyik veszélyes a kutyákra, emberekre, annak eleve nem ajánlanám egyik fajtát sem.


Nekem is malim van, azt a kis futást feldughatod oda ahova gondolom, mert semmire nem lesz elég. Így a bullterriert, a pitet és az amstaffot sem ajánlom.

2020. ápr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"bullterrier, pittbull, malinoisra, argentin dogra, amstaffra"


felejtsd el. azon kívül, hogy totál más karakterű kutyák, egyik sem házörző. lévén rövid szőrrel a bentléten kívül nem nagyon tarthatod máshol.


meg úgy amúgy is, ez remélem csak egy troll kérdés.

2020. ápr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!