Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor kezdjem tanítani a 6...

Mikor kezdjem tanítani a 6 hetes kutyámat?

Figyelt kérdés
tudom hogy 8 hetesen lehet elvíni hogy szocializálodjon és aki csak enyit akkor írni az ne is írjon ! és már így is ö volt az alomba meg még két szuka
2010. júl. 27. 09:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
48%
Jó mondjuk ez attól is függ, hogy milyen az anyja. Ha az anyja is egy rosszul szocializált, esetleg agresszív kutya (mivel szaporítónál van, valószínűeg ez van) sokat nem árt vele, ha nem hagyja az anyjának, hogy még egy kicsit tanítja, hiszen nem jó dolgokra tanítaná meg.
2010. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
most ne értem mi az a szaporító és tenyésztő vita arra nem is gondoltok hogy azért lett pároztatva hogy meg komolyodjon mert a mi rotink ezért lett ugyanis igen kajla volt addig ameddig meg nem szült
2010. júl. 27. 12:16
 23/25 anonim ***** válasza:

Erre mondják, ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna....


Minden egyes ember szaporító, aki nem a fajta értékeit, érdekeit nézve tenyészt, megválogatva h milyen szukára milyen kant tesz, ezzel is javítva az állományt, kiküszöbölve az örökletes betegségek továbböröklődését és olyan egyedeket megtartva aki gyönyörűen hordozzák a fajtajelleget. Mindenki más egytől egyig szaporító, az is aki csak egy almot hoz le és az is aki a disznóólban elleti a szukáját évente kétszer.


Aki meg annyit nem tud h 6 hetesen nem adjuk oda az elég sok minden, de nem gondos tenyésztő, aki szívén viseli a fajta sorsát.

Erről ennyit és kár ragozni.

2010. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy aki csak ennyit az ne írjon b@zki te meg tudod hogy hova pénisz be menyél te ÁNUSZ nyaló popó fejű tulok RAGD MAGAD fenék be és akkor ezt most képzeld el rendesen nem pedig ilyen homisan
2010. júl. 27. 15:53
 25/25 anonim ***** válasza:
szerintem már most fogj neki
2010. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!