Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaválasztás előtt állok,...

Kutyaválasztás előtt állok, ötletek?

Figyelt kérdés

Benti lenne, legelső kutyának szeretném

és ha netán úgy van akkor védjen is meg.

Tippek/ötletek?


2020. ápr. 12. 05:01
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm!

Németjuhászt ajánlotok amúgy kutyaiskolával?

2020. ápr. 13. 15:25
 22/41 anonim ***** válasza:
Németjuhász megfelelő kennelből jó választás lehet.
2020. ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Hol találok jó kennelt?
2020. ápr. 14. 01:05
 24/41 A kérdező kommentje:
Szekszárdhoz tudok jót ami közel van viszonylag?
2020. ápr. 14. 03:14
 25/41 anonim ***** válasza:
51%
Értelem szerűen a küllem nj kennelek közt kell nézelődnöd. Viszont ott ne a kennel távolsága legyen a mérvadó! Hanem a kutya egészsége és megfelelő idegrendszere. Ez ugyanis a küllem nj-knél nagyon kritikus. És nagyon ritka a normális, egészséges, élhető kutya.
2020. ápr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim válasza:
74%
Lakásba nem való sem németjuhász, sem malamut. A másodikból több is volt nekem, nem benti kutya, hatalmas mozgásigény, kölyökként mindent szétszed és levadászik. Panelba csakis kistestűt, szép a németjuhász, de arra gondolj neki jó lenne-e! Mondjuk örülök, hogy te első kutyának nem pitbullt, kaukázusit vagy kájt akarsz.
2020. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim válasza:
A nevelésről meg annyit, hogy nem egyszer álltam már negyed órát egy nagytestű kutyával, mert sétánál kitört a kapun. Addig nem mentünk sehova, amíg nem várta meg szépen ülve, hogy kimenjek. Nem lett megtanítva neki kölyökkorában. Egy másik nehezebb eset, egy elkényeztetett németjuhász-keverék, olyan neveletlen, hogy véresre tépte már nem egyszer sétánál a kezem a póráza. Na őt is a séta közbeni rengeteg parancs (ül, fekszik, mellettem marad) gyakorlásával kell lefárasztani fejben. Na meg pár óra intenzív mozgással. Meg tudod ezt nekik adni?
2020. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Akkor panelba inkabb a golden retriever valo?
2020. ápr. 15. 22:20
 29/41 anonim ***** válasza:
0%

Panelba ugyan úgy való a német juhász is.

A lényeg hogy legyen légkondid, ha nincs akkor max a nagyon rövid szőrű kutya lesz el bent.


A német juhászhoz annyi hogy többet kell levinned sétálni mert nagyon aktív és tényleg szétszedheti a lakást. De ezt egy kistermetű kutya is megteszi ha nincs eleget foglalkozva vele.

2020. ápr. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Gondolom kutyasuli mindenkepp ajanlott minden kutyanal
2020. ápr. 17. 11:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!