Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyámmal?

Mi lehet a kutyámmal?

Figyelt kérdés
Van egy drótszőrű magyar vizslám (szuka),1éves múlt,és eggyik nap azt vettem észre hogy a hasa körül(a bordái és a medencecsontja között)van egy vöröses sötétbarnás kör ,de nem kosz /vér meg ilyenek ,és van olyan mikor vagy 2 és fél liter vizet is megiszik,öjlendezni is szokott néha ,de nem szokott hányni,és amikor sétálni viszem,vagy csak az udvaron játszok vele minimum 5x eszik füvet,pedig nem eszik olyan kaját ami puffasztaná vagy ilyenek,csak száraztápot és konzervet,előző kutyáink is ettek füvet,de nem ennyit.Most a vírus miatt nem nagyon tudjuk állatorvoshoz vinni,mert szlovákiába szoktuk,és nemtudom hogy súlyos e,mertmozgás terén nincs baja,és azt nem hiszem hogy a szőrén a sötét kör csak vedlés mert annyira elüt a szőrszínétől ,hogy szerintem tuti nem vedlés.Vitamint szokott kapni,rendesen eszik,iszik.Kerlek segítsetek😥
2020. ápr. 14. 20:48
 1/8 anonim válasza:
100%
Esteleg egy környékbeli állatorvost nem próbálsz meg felhívni telefonon?Hátha tudna mondani valamit.Nekem is vizsláim vannak, de nem találkoztam még ilyesmivel.
2020. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát van egy állatorvos a környéken aki ismerősünk is de 10ből 11x félrediagnoztizálta ah eddigi kutyáinkat,ugyhogy őt csak akkor szoktuk ha oltás kell.
2020. ápr. 14. 22:20
 3/8 anonim válasza:
Értem, sajnos ismerős a probléma.Mi is messzire hordjuk a kutyákat ugyanezen ok miatt.Hát sajnos ebben nem tudok máshogy segíteni.Esetleg valamelyik nagyvárosi állatklinikát tudom még ajánlani.Szeged,Budapest,Szombathely.Ezek viszont anyagi téren nem olcsók.Ezt te tudod, viszont egy telefonos beszélgetést megérhet.Az nem kerül extra költségekbe.
2020. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
majd megpróbáljuk elérni a szlovák dokit ,hátha tud valamit mondani de ő is már 65 szval nemtudom,valahogy majd megoldodik.
2020. ápr. 14. 23:14
 5/8 anonim válasza:
Remélem nem lesz semmi gond, sok sikert!
2020. ápr. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lyme-kor lehet kullancstol ... en erre gondolnek a kor alaku elszinezodesrol. Szerintem keress fel egy dokit.
2020. ápr. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de kullancs nem lehet mert minden nap átnézzük és még tablettát is kap ami ha belé megy a kullancs megöli.És nem ugy tünik ,tehat nincs levertsége meg ilyenek,mert voltak már a kullancsal problémái pl:babesiosis,de azt rögtön észrevettük!
2020. ápr. 15. 10:56
 8/8 A kérdező kommentje:
elfelejtettem megírni de felhívtunk egy másik dokit és azt mondta ,hogy valami hormonzavar szerűség.
2020. máj. 8. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!