Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményed arról, ha...

Mi a véleményed arról, ha valaki megkérdezi hogy meg simogathatja-e a kutyádat?

Figyelt kérdés
A szituáció koronavírus nélkül van.

2020. ápr. 15. 13:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
16%

20-as vagyok, még annyit hozzátennék, hogy aki nem akarja, hogy simogassák a kutyáját az azért viselkedjen is úgy. Én pl sosem engedem közel idegenekhez a kutyáim. Kikerülöm őket, lábhoz hívom a kutyát, pórázra rakom stb. Ha valaki hagyja, hogy a kutyája idegenek között szaladgáljon, az ne várja, hogy majd engedélyt kérnek tőle.

Plusz ha kutyás helyre megyünk, pl. kutyaiskolába, ott azért más a helyzet, ott lehet barátkozni. Viszont ott mindenkinek van kutyája, szóval azok nincsenek annyira elájulva egy idegen kutyától, inkább a sajátjukkal törődnek.

2021. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Engem is zavar. Elegem van hogy ismétlődő kérdéseket tesznek fel

Mi a neve?

Mennyi idős?

Mekkora lesz/sokat fog nőni?

A kisgyerekeket elkerülöm mert azokból is elegem van. 1x egy kislány elkezdte a kutya fülénél a bört tépnj.

Na onnantól kezdve mondtam én idegen gyerekekhez nem engedem oda...

2023. jún. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!