Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy oldjam meg, hogy ne...

Hogy oldjam meg, hogy ne legyenek kiskutyák, ha nem tudom külön zárni őket?

Figyelt kérdés

Van kutyáknak valami fogamzás gátló módszer, hogy ne eshessen teherbe, még ha a kan rá is megy?

Pár dolgot tisztáznék, mielőtt vita kerekedne. A lány kutya fajtajellegű mentett kutya, nem lehet ivartalanítani valami betegség miatt. A fiú kutya törzskönyves, a tenyésztő mondta, hogy szeretné a későbbiekben tovább örökíteni a génjeit, szóval őt se ivartalaníthatom. Ha elzárom őket visítás van.


2020. ápr. 16. 11:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen, én is úgy gondoltam.

Amint látom, hogy vérzik.

Csak én azon aggódtam, hogy nem voltam biztos benne, hogy az első jel a vérzés és akkor tuti nem veszi fel a kant. Mert ha nem így lenne, akkor lehet nem venném észre időben, akár egy napon is múlhat. Ezt akartam tudok majd intézkedni.

Köszönöm a válaszokat.

2020. ápr. 16. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!