Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnánk megnevelni a...

Hogyan tudnánk megnevelni a kiskutyát? Leszoktatni a durva harapásról?

Figyelt kérdés

2 kisgyerekem van, a kiskutyánk 9-10 hetes keverék. Eredetileg tacsi keveréknek mondták, aztán kiderült az anya foxi és amerikai bulldog keverék, az apát nem tudni. Legjobb esetben is térdigérő nyakigláb lesz.

Értem én, hogy kölyökkutya aki játszani szeretne, de nagyon durva és folyamatosan a gyerekeimet harapdálja. Az 5 évesemnek már tiszta seb a lába, már csomó nadrágják kilukasztotta, a 2 évesemet folyamat fellöki és a fejére mászik úgy harapdálja. Hiába szólunk rá, csapok az orrára (persze nem teljes erőből)

Hiába próbálom jutalom falattal tanítani, nem fogad szót. Hiába foglalkozunk vele rengeteget. Kutyaiskola a környéken nincs, a karantén miatt nem is tudunk mozdulni.

Tudnátok tanácsot adni?



2020. ápr. 17. 13:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

9!


Én nem tudom Te mi a szarról hápogsz itt?

Nem szaporítótól lett hozva. Egy teljesen sima mezei családtól. Nem mi hoztuk hanem sógorom barátnője. Ez nem kifogás, és azt sem tudtuk, hogy csak 6 hetes.. Ha tudom, hogy nincs 8 hetes, és nem tacskó ahogy mondták nem kértem volna. De ha ide hoznak egy kisállatot nem mondom azt, hogy vidd el nem kell. Csak a szád jár a semmiről, de tanácsot eddig nem tudtál adni, se okosat írni. Persze vágom sokan csak azért járnak ide, hogy arctalanul "megmondják" a tutit meg levezessék a napi feszkót 🙄

Elárulom Neked mindig volt kutyám, macskám,hörcsögöm vadászgörényem - aki ráadásul mentett állat volt felelőlten de gazdának nem nevezett egyéntől.

Jelenleg pedig haszonállatokkal foglalkozom.

Neked van gyermeked akiért aggódsz, állatod vagy csak jár a szád minden nélkül?!

2020. ápr. 17. 21:46
 12/12 A kérdező kommentje:

10!


Neked pedig köszönöm a választ.

2020. ápr. 17. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!