Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnam lenevelni a...

Hogyan tudnam lenevelni a kutyamat a durva jatekrol?

Figyelt kérdés
A kutyamnak ful fetise lett es a nagy logo fuleket mindig le akarja vadaszni. Jateknal leteper mindenkit, kihivni ki tudom elso szora, viszont szeretnem vele valahogy megertetni, hogy finomabban jatszon a tobbiekkel. Probaltam a buntetest, hogy kihivom es egy 15 percig nem mehet oda, de ha visszaengedem vagy ugyanugy folytatja, vagy teljesen elmegy a kedve a jatektol es lefekszik botot ragcsalni. Mit tanacsoltok?
2020. ápr. 22. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Je, en ezen meg nem is gondolkodtam, hogy honnan tudja a kutyam ... de en csak szolok neki, hogy "heee! finomabban" es mar is visszavesz a powerbol.

Nem hiszem, hogy tanitottam ra ... egyszeruen azzal, hogy raszolok egyob ki iz zokken az agyatlan viselkedesbol. Mondjuk en nem hivom ki a jatekbol es nem is szidom le, csak raszolok.

2020. ápr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"egyob" egybol akarna lenni :) bocs
2020. ápr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mikor velem jatszik mukodik a finoman es a ne harapj parancs es akkor szeoen nyalogatva jatszik de mas kutyaknal ezt nem tudja, pedig probaltam mar ravezetni
2020. ápr. 22. 12:22
 4/8 anonim ***** válasza:
A másik kutya nem szól rá ilyenkor?
2020. ápr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A masik kutya kb a kolykenek tekinti es sosem szol ra. Ha nem ezzel a kutyussal van hanem egy masikkal, azok altalaban csak elfutnak es akkor mar nem megy utanuk viszont ha ismet visszajonnek jatszani kezdodik minden elolrol. Es nem akarok abba a kellemetlen helyzetbe lenni, hogy egyszer egy olyan kutyaval kezd ki, aki ezt nem toleralja. Mondjuk ha nagyobb kutya mordul ra azt tiszteletben tartja, de ismeros kutyaknal, akikkel mar falkaban erzi magat, vagy kistestueknel ezt nem veszi figyelembe.
2020. ápr. 22. 15:14
 6/8 A kérdező kommentje:
Most lesz 1 eves, de msr ivartalanitva van. (kan)
2020. ápr. 22. 15:15
 7/8 A kérdező kommentje:
Plusz ami meg sokszor kellemetlen, hogy iszonyatosan hangosan morogva jatszik, ami akkor igazan kellemetlen ha olyan kutyasokkal futunk ossze, akikkel most talalkozunk eloszor, es azt hiszik egybol, hogy tamad a kutyam, pedig ismeretlennel nem kap oda, hanem a tarkojat a masik kutya nyaka ala nyomja es morog mint egy hinarba akadt motorcsonak.
2020. ápr. 22. 15:16
 8/8 anonim ***** válasza:

:)


Az én kutyám is úgy morog játék közben mint egy gyilkológép. Erről ne akard leszoktatni. Ő ilyen. Te tudod, hogy ez csak játék, szóval a másik gazdi ne kapjon ettől infarktust.


A fülezés meg egy olyan dolog, hogyha az valóban fájdalmas lenne, akkor a másik kutya szólna. Jóval nagyobb ám a fájdalomküszöbük mint azt gondolnánk.

2020. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!