Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen állatoktól van?

Milyen állatoktól van?

Figyelt kérdés

Kutya, macska, madár, nyuszi, esetleg egy halatok van? Akármilyen állat is van neked, biztos boldogít és sok vicces emlékeztek van.

Mi a neve az állatotoknak?

Milyen állatotok van, mennyi idős?

Miért őt választottad?

Vicces élmény?

És ha valamit még hozzá akartok fűzni, csak nyugodtan!



2020. ápr. 25. 15:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozgat, de kérem álljon le.Nem ezért tettem ki ezt a kérdést.
2020. ápr. 25. 18:22
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

2 kutyám van, 2 nyulam és 2 afrikai óriás csigám.


Az egyik kutyám Pami. 10 éves fekete bichon keverék kutyus, az utcáról fogadtuk be. Inkább ő választott minket, mert bejött a nyitott kapun, és esze ágában sem volt kimenni, úgyhogy itt maradt. Végül meglett a gazdija, akitől elszökött, de azt mondta tartsuk meg, jobb dolga lesz nálunk. Ő életem első kutyája.


A másik kutyám Tira. Ő 1 éves, agár és valamilyen juhász keverék lehet. Tavaly nyáron találtam a parkban, éppen kukázott. Chip nem volt benne, ezért hazavittem ideiglenesen, úgy volt, hogy ha nem lesz meg a gazdija, az Agár Fajtamentés átveszi, de beleszerettem és nem tudtam elengedni.


Az egyik nyulam Kávé. 3 éves házinyúl, húgom barátnőjének a nagyszülei nyulaznak, levágják/eladják őket, Kávét pedig ajándékba nekünk adták, mert nagyon barátságos volt a többi nyúllal ellentétben.


A másik nyuszim Lacika. Ő is 3 éves, valószínűleg oroszlánfejű törpe és házinyúl keverék. A Nyúlmentéstől fogadtam örökbe, hogy Kávénak legyen egy társa. Szerencsére gyorsan összeszoktak, azóta is imádják egymást.


Az egyik csigám 2 éves, őt rokonok rámsózták, így gyorsan megtanultam csigát tartani. Rendszeresen rak tojásokat, amiket mindig kiszedek mielőtt kikelnének, viszont egyszer figyelmetlen voltam, és az egyik bent maradt, kikelt. Így lett a második csigám, nem volt szívem bántani, ő egy éves.

2020. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Két nyúl,törpék, Aramis 7 éves, Maya 6 éves

Nyolc csincsilla,nem rég vettem őket.

Két kígyó,őket is fél éve vettem.

2020. ápr. 26. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
54%, sztem kattos vagy.
2020. ápr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!