Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megőrülök a rokonoktól....

Megőrülök a rokonoktól. Ennyire félnek az állatoktól?

Figyelt kérdés
Már megőrülök a rokonoktól. Akárhányszor jönnek a kutyát be kell zárni, mert félnek tőle. A 3 éves uncsitesóm imádja a kutyust simogatni, meg játszani vele, de ezek a hülyék semmit nem engednek meg neki. Ha a kutya egy méterre van tőle már elkezdenek vele üvöltözni, hogy mennyen onnan. -.- Már nagyon elegem van, ha a kutyus belép a házba már üvöltöznek, dehogy bántsa őket, aztán felnőtt emberek.

2012. ápr. 13. 10:46
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
42%

pedig jobb ,ha hozzászoksz,

mert vannak akik utálják a kutyák közelségét,de piszkosul

2012. ápr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk az a szokás, hogy aki jön, az elfogadja az én családom szokásait. A kutyáim és macskáim a családtagjaim. Semmilyen vendég kedvéért nem küldöm ki őket a lakásból, ők ott laknak, akik jönnek csak vendégek. Ha ez nem tetszik, akkor máshol találkozom velük.
2012. ápr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
62%

Ha ez velem történne és neadjég egy rosszabb pillanatomban kapnának el, simán visszaszólnék hogy: bejössz, vagy kint maradsz, de a kutya marad a helyén.

Persze lehet hogy valami gyerekkori trauma miatt ilyenek, megtámadta egyikőjüket egy kutya vagy ilyesmi, akkor még elfogadhatónak tartom..

Csak kíváncsiságból, milyen fajta? Nagydarab legalább?

2012. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
5 éves kutyus, középtermetű.
2012. ápr. 13. 11:04
 5/43 A kérdező kommentje:
a fajtáját nem tudom, olyan keverék kutya :D
2012. ápr. 13. 11:05
 6/43 anonim ***** válasza:
22%

Nekem meg azokból a kutyásokból van elegem akiknek nem lehet elmagyarázni hogy egy 2 éves kislány ha fél és retteg a kutyától akkor ugyan hívja már vissza azt a dögöt és miközben a kislány sír, ne azt magyarázgassa hogy milyen tündibündi a boxere, bulldogja stb!!


Figye kedves kérdező!

A félelem az FÉLELEM!!!!! Az nem úgy van hogy te majd elmondod hogy a te kutyád "soha, semmikor és kizárt és ha lenne is az is a másik hibájából stb..."


Ki vagy akadva amiért félnek a kutyádtól és mert időnként be kell zárni pár órára? Nehogy már a kutya pár órás bezárása ekkora tragédia legyen??? Gondolom nem egy 1x1 méteres helyre zárod be! Akkor meg túl fogja élni és a maradék ezer órában míg következőnek jönnek szabadon azt csinálhat amit akar!


Bocsi de te egy önző kutyatulaj vagy! Ennyi!

Tanulj meg másokra is figyelemmel lenni!


És legközelebb ha választanod kell hogy a kutyád kiélhesse a szaglászási vágyát de rettegő emberek árán vagy pár órát egyedül feküdjön akkor gondolkozz el egy kicsit mielőtt cselekszel...

2012. ápr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
78%
Amit először írtál abba igazad van Utolsó, de az is idegesítő mikor a gyerek menne a kutyához, a kutya nyugodt, szereti a gyerekeket, és be kell zárni. Engem mondjuk nem zavar, legyen bezárom ha olyan van, csak szerintem ebből lesz az hogy a későbbiekben is félni fog a kutyától, mert a szülei halálra ijesztik, és elmagyarázzák neki hogy minden kutya harapós fenevad. Persze az se jó ha a gyerek minden kutyához odamegy. Ez nehéz kérdés. De sokan tényleg túlreagálják, főleg egy udvaron belül, a rokonoknál. Gondolhatják hogy a kutya nem lenne szabadon ha akár csak játékból is ártani tudna a gyereküknek.
2012. ápr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
90%

Ha a vendégem ritkán jön és nem szereti az állatot, akkor a kutyámat átteszem a másik szobába. Aki rendszeres vendég nálam, az pedig tudja, hogy nálam bizony a kutya családtag, az a kutyához is jön látogatóba. :)

Sokan félnek a kutyámtól az utcán, pedig nem épp egy harci kutya: egy magyar vizsla. Ha látom, hogy félnek tőle, vagy ne adj isten undorodnak, akkor megfogom. Találkoztam ilyennel is, olyannal is. Bár volt olyan anyuka, aki messziről kiabált, hogy fogjam meg a kutyát. Megfogtam. A nő közelebb jött és mondta, hogy ő a kutyát félti a gyerekétől, mert durván játszik az állatokkal még. De aztán gyerek és kutya egybe lett eresztve és végül jól elvoltak.


Egyébként meg a Te házad, a Te várad. Azt engedsz be, akit szeretnél :)

2012. ápr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Kedves zoli.

Annyira jó, hogy el se olvastad mit írtam.

" 3 éves uncsitesóm imádja a kutyust simogatni, meg játszani vele"

A kislány imádja az állatokat.

2012. ápr. 13. 11:16
 10/43 anonim ***** válasza:
25%
Én nem szívesen küldeném ki a kutyát a rokonok miatt. Akkor miért jön oda ha fél a kutyától? Amúgy tök nyugis barátságos kutyám van, de rokon gyerekek félnek tőle, mert rosszul vannak nevelve. Minden kutyától félnek, pedig 11 és 6 évesek.
2012. ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!