Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull utálja a kis huskyt,...

Pitbull utálja a kis huskyt, támadni akarta?

Figyelt kérdés
Egy éves múlt pitbull kan, most találkozott a 12 hetes husky kan kutyusommal. Megkapta az orrát. Nem első találkozás, kerítésen keresztül szaglászták már egymást. Most viszont mikor az ajtó résen keresztül megszagolta bele kapott az orrába, szinte rögtön. Fogtunk mind a két kutyát így egy picurka seb lett csak ebből de most tanácstalanok vagyunk. A kiskutya bent van így a lakásba, de az udvaron szeretne lenni. Van egy másik kistestű kan kutyusunk őt soha nem bántja a pitbull, hiába “támad is rá” a kisebb vagy harapdálja.
2020. máj. 4. 18:58
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! El lesznek választva persze, csak csinálnunk kell még egy jó kerítést akkor az udvarra, addig a kiskutyus a lakásban lesz amikor itthon vagyok.
2020. máj. 5. 12:52
 32/36 anonim ***** válasza:

A husky ugyanolyan veszelyes tud lenni,mint egy pit,ha nincs futtatva min napi 1-2 orat. Nem kerty disz vagy kanapedisz. Foglalkozni kell vele. Ha sportfuggo vagy,akkor lesz a te kutyad. Kulonben semmibe vesz.


Azon nem segit az ivartalanitas,h nem akartok futni a pittel rendszeresen. Ugyanugy fogja csinalni a hagomozdulatokat. Illetve,ha nem tartjatok be a sorrendisegi szabalyokat,az osszes kutya semmibe vesz.

2020. máj. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam vele menni! Apum igen, ha nem is napi szinten a munkája miatt de maszkal vele.
2020. máj. 5. 18:30
 34/36 A kérdező kommentje:
A kiskutyammal mi már most is nagyokat futunk.
2020. máj. 5. 18:30
 35/36 anonim ***** válasza:
Ezekjel a kutyakkal nem maszkalni kell,hanem hosszutav futni meg sprintelni orakat.
2020. máj. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Én nem bizok benne, engem elrant séta közben, nincs úgy meg nevelve ahogy kene. De ketté lesz választva az udvar, lejjebb is asunk és öntünk le betont, hogy at se assanak alatta.
2020. máj. 5. 21:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!