Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull utálja a kis huskyt,...

Pitbull utálja a kis huskyt, támadni akarta?

Figyelt kérdés
Egy éves múlt pitbull kan, most találkozott a 12 hetes husky kan kutyusommal. Megkapta az orrát. Nem első találkozás, kerítésen keresztül szaglászták már egymást. Most viszont mikor az ajtó résen keresztül megszagolta bele kapott az orrába, szinte rögtön. Fogtunk mind a két kutyát így egy picurka seb lett csak ebből de most tanácstalanok vagyunk. A kiskutya bent van így a lakásba, de az udvaron szeretne lenni. Van egy másik kistestű kan kutyusunk őt soha nem bántja a pitbull, hiába “támad is rá” a kisebb vagy harapdálja.
2020. máj. 4. 18:58
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Szóval egy ivaros pitbull kan,aki a lábatokat dugja és egy pár hetes kölyökkutyára is rámegy ..ez aztán az életbiztosítás .:D Ha jót akarsz a huskynak,akkor nem engeded őket össze,mert nagyon nagy problémák vannak a pitbullotokkal .
2020. máj. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Hiába kan a kicsi, 12 hetesen még nincsenek olyan jellegzetességei és hormonjai hogy akármelyik nem "rosszúl" reagáljon rá. A pitbul örzővédő, nem csoda hogy nem akarta beengedni. Őt kellett volna kiengedni a kicsihez.
2020. máj. 5. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Bent a házban találkoztak, ott a pitbull nem szokott bent lenni gyakran. A kutyus velem szokott lenni mindig a barátoméknál, ezért mindtam hogy nem gyakran vagyok otthon. Volt hogy idegen kutya is bement hozzá este és nem bántotta. A kiskutyat megszagolta és rögtön nem tetszett neki. Tudom, hogy foglalkozni kell velem. Nekem ez a kiskutya a kisfiam, velem alszik, természetesen nem engedjük nost össze őket.
2020. máj. 5. 07:58
 24/36 anonim ***** válasza:

Szerintem kutyát akkor kell vállalni, amikor már önálló valaki, van saját lakása, háza. Nem odavinni valakihez. Se baráthoz, se szülőkhöz.

Remélem, az ivartalanítás után jobb lesz, és megszokják egymást.

2020. máj. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Az, hogy egyetlen másik kutyával milyen a pit, pont nem számít! Idegen kutyákkal milyen? Eleve mennyire kézbentertható? Vagy sétáltatni sem szoktátok? Nem is szocializáltátok?


Kölyköt csak akkor szabad hazavinni, ha ah idősebb kutyák mind tökéletesen jólneveltek és jól szocializáltak!

2020. máj. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Sok erre a kóbor kutya és valahogy be szoktak jutni a pithez, nem bántja őket. Most egyutt lesznek setaltatva, szajkosarral, hogy szokjak egymást. Más kutyákkal is elvan a pit, ezért nem is gondoltam ebbe bele hogy baj lenne. Mentve van a kiskutya, nem volt tervezve de ha én nem hozom el pénteken l, hétfőre halott lett volna, beteg volt.
2020. máj. 5. 09:40
 27/36 A kérdező kommentje:
Most a napok csak példák de hirtelen jött, viszont nem hagyhattam ott!
2020. máj. 5. 09:41
 28/36 A kérdező kommentje:
Fel évesen került hozzánk, ot is úgy mentettuk mert bántották.
2020. máj. 5. 09:46
 29/36 A kérdező kommentje:
A pitbull.
2020. máj. 5. 09:47
 30/36 anonim ***** válasza:
Valahogy oldjátok meg a szeparálást akkor, amikor nem vagytok velük. A közös séta jó, de arra figyeljetek, hogy ne feszes pórázon ismerkedjenek. Ne fogjátok a nyakörveket sem. Ha már pórázon vannak, legyen mindig laza! A feszes póráz stresszt, ami agressziót vált ki.
2020. máj. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!