Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull utálja a kis huskyt,...

Pitbull utálja a kis huskyt, támadni akarta?

Figyelt kérdés
Egy éves múlt pitbull kan, most találkozott a 12 hetes husky kan kutyusommal. Megkapta az orrát. Nem első találkozás, kerítésen keresztül szaglászták már egymást. Most viszont mikor az ajtó résen keresztül megszagolta bele kapott az orrába, szinte rögtön. Fogtunk mind a két kutyát így egy picurka seb lett csak ebből de most tanácstalanok vagyunk. A kiskutya bent van így a lakásba, de az udvaron szeretne lenni. Van egy másik kistestű kan kutyusunk őt soha nem bántja a pitbull, hiába “támad is rá” a kisebb vagy harapdálja.
2020. máj. 4. 18:58
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
79%
Ivaros kan? És csodálkoztok, hogy agresszív más kanokkal. Ez mindig így lesz. Max. Azt fogadja el, amelyikkel együtt nőtt fel. Minek apádéknak ennyi kutya, ha ennyire nem értenek hozzá?
2020. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
A kis husky az enyém, nem sokat vagyok itthon velük, jövőre költözök is külön de addig meg kell ezt oldanunk!
2020. máj. 4. 19:47
 13/36 anonim ***** válasza:
12: nen kellett volna kutyát odavinned.
2020. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Szeptembertől egy jo ideig itthon leszek, baratom megy fel Pestre, aztán nyáron én is.
2020. máj. 4. 19:52
 15/36 anonim ***** válasza:
13%
Lany huskyt hozz!! Ne fiut!!!es ugy beke lesz
2020. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy lány lesz belole...a pitbull ivartalitva lesz minél hanarabb így beszéltük.
2020. máj. 4. 22:04
 17/36 A kérdező kommentje:
Aztán szajkosarral találkoznak megint..jobbat nem tudunk sajnos
2020. máj. 4. 23:13
 18/36 anonim ***** válasza:
10%

A mi pitbullunk ivartalanitas utan is ugyanolyan karakteres. Nem lesz kedvesebb vagy puhanyabb tole,ha karakteres jellem. (aOlyan lesz a kutya,mint agazdaja...)


En amikor szingli voltam a fiu kutyammal sose akartam kapcsolatot olyan fiuval,akinek szinten fiu kutyaja van. Sot nem lehetett kutyaja,mert az enyem durvan vedte a teruletet ,meg lany kutyaval se tudtam szoktatni. Foxi volt.



Ne ivartaanittasd a pitet,mert csak maga ala fog vizelni,elhizik meg kedvetlen lesz. Ne tedd tonkre a kutyad hormonrendszeret

2020. máj. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk a kiskutya miért nem tetszett neki, a másik kan kistestű kutyusunkkal volt eddig egyutt. Ivartalitva lesz, nem art az neki. Folyton csinálna amit így csinálni tudna de nem tudja másik kutyan és így a mi lábunkat kapja el néha és ezzel vannak ilyen gondol. Most sikerült apámat erre ravenni.
2020. máj. 4. 23:35
 20/36 anonim ***** válasza:
96%

Amit az egyik válaszoló írt az ivartalanításról az baromság. A hormonrendszer alkalmazkodik a változáshoz, ugyanúgy ahogy ha leállsz egy hormonalapú gyógyszerrel, egy idejig rosszul érezheted magad, de utána rendbe jössz.


De az nekem elég furcsa, hogy egy Huskyt képes voltál venni úgy, hogy nem vagy sokat otthon. A Husky nagyon figyelemigényes kutya, külömben szét szedi a házat és még agresszív is lehet, ha nincs lemozgatva, megdolgoztatva.


A másik kutyával azért nem agresszív a Pitbull, mert ő ment oda hozzá idegenként, kiskutyaként, és nem fordítva. De ezt így mond el: Van egy ivaros kan Pitbullunk, aki domináns, területvédő, erre veszünk mellé egy másik kan kutyát, amit csak úgy beviszünk hozzá. Komolyan senkinek nem jutott eszébe, hogy ez így elég necces? A Husky meg magában is egy probléma, ha nem hozzáértő ember neveli, nem hogy még így. Ez egy lőporoshordó.

2020. máj. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!