Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ötlet a flexi pózáz, vagy...

Jó ötlet a flexi pózáz, vagy fölösleges?

Figyelt kérdés
Nemsokára örökbefogadunk egy kiskutyát, várhatóan közepes testű lesz, keverék, ami látszik, hogy valami bull típusú van benne. Most 5 hónapos. Felmerült bennem, hogy flexi pórázt vennék (nyilván olyat, ami az ő várható súlycsoportjához jó), mert eleinte nem engedhetem majd el a pórázról ugye, de így azért mégiscsak lesz mozgástere. Jó ötlet lenne ez, vagy fölösleges, és inkább csak kicsi kutyáknak hasznos ez a póráz? Kutyáim voltak már, nagytestűek, ilyen pórázt sose próbáltunk.
2020. máj. 5. 15:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Aha, ebben igazatok van, hogy a sima pórázon nem fog jönni utána normálisan. Akkor ezt az ötletet elvetem, veszek inkább egy hosszú pórázt erre a célra, aztán ha már stabilan behívható, úgyse nagyon kell az sem. Köszi :)
2020. máj. 5. 23:06
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen jobb az, nekem most ez a tapasztalat,hogy vannak napok mikor kicsit kevesebbet tudok lent lenni velük és gondoltam flexi szuper ötlet,mert kevésbé forgalmas utcákon nagyobb a mozgástere. De sajnos ha valamit meglátott vagy jött egy kutya stb. alíg bírtam visszahúzni a flexivel.Meg a másik kutyámmal akart játszani és betekerte a flexivel. Szóval nálunk,hogy két kutyát viszek és így utcai használatra nekem nem jött be.


Én is most arra gyúrok,hogy majd behívható legyen,illetve normálisan tudjon közlekedni rendes pórázon is :)

2020. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én a kutyámmal flexit csak akkor használok amikor a 'határba' (nálunk így hívják ilyen szántóföldek erdős rész a város szélén messzebb egy autópálya is van de odáig nem tud lemenni a kutya) sétáltatom és nem tudja még a behívást így van mozgástere
2020. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!