Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát válasszak?...

Milyen kutyát válasszak? Egyáltalán való nekem kutya?

Figyelt kérdés
Egy kertes házban élek, a munkarendem változó van hogy 2 órát dolgozok de van hogy 9. A jellemző a 6-7 óra. Amikor tudom (reggel és este de most délben is.) leviszem sétáltatni akár többször is és hosszab ideig is, most a koronavírusban lenne időm rászoktatni az egyedüllétre is azért szeretném most megvenni. Első kutya lenne, lehet szőrős. Ne bántsa a gyerekeket. a méret nem számít.

#kutya #fajta #milyen kutya való nekem #való nekem kutya
2020. máj. 14. 18:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
86%

Matula bácsi kitalált személy.

A német juhász munkakutya.


Ha a fajta mindegy, akkor én a menhelyeket ajánlom, ott is sok a kis kutya vagy a fiatalabb, ha mindenképp kölyköt akarsz.


Ha mindenképp valami fajta, akkor a legtöbb jó, mivel méretben sem tettél kikötést. Rövid szőrűnek kell a benti-kinti tartás, ezt vedd figyelembe, illetve ne komoly munkafajtákban gondolkozz (ilyenek a vadász, őrző-védő fajták és a nagyon pörgős agility fajták, illetve a juhász/pásztor kutyák)

2020. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
francia bulldog megtetszett az milyen?
2020. máj. 14. 20:14
 13/25 anonim ***** válasza:
84%
Remek, hogy ha nem szapitól akarsz venni és kinti-bentiként lenne tartva.
2020. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon beteges fajta, makacs, önfejű és nem bírja a meleget sem a hideget, szóval ez a fajta inkább benti kutya.
2020. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Oké akkor még várom a kutyafajtákat! Köszönöm.
2020. máj. 14. 20:34
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Uszkár, king charles spániel, bármilyen bichon, sheltie. Ezek jutottak az eszembe.
2020. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Akkor a Labrador szerintetek jó választás lehet?
2020. máj. 15. 12:48
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha ennyire nincs preferált fajta, akkor én is menhelyet javasolnám. Kiskutyák is vannak, ha kölyköt szeretnél. Mi is így döntöttünk végül, gondolkodtunk fajtákban, de rájöttünk, hogy annyira preferált fajtánk nincs, ami százezreket ér nekünk, márpedig egy törzskönyves kutya ennyi, szapitól meg nem veszünk kutyát, mert az olyan ember dögöljön éhen. Úgyhogy a közeli menhelyen választottunk egy szimpi kölyköt (kisgyerekeink vannak, ezért ismeretlen mútlú felnőttet nem mertünk). Pár hete velünk van már, nem bántuk meg :)
2020. jún. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első kutyám németjuhász és nagyon okos nyugodt és aranyos
2020. jún. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!