Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát válasszak?...

Milyen kutyát válasszak? Egyáltalán való nekem kutya?

Figyelt kérdés
Egy kertes házban élek, a munkarendem változó van hogy 2 órát dolgozok de van hogy 9. A jellemző a 6-7 óra. Amikor tudom (reggel és este de most délben is.) leviszem sétáltatni akár többször is és hosszab ideig is, most a koronavírusban lenne időm rászoktatni az egyedüllétre is azért szeretném most megvenni. Első kutya lenne, lehet szőrős. Ne bántsa a gyerekeket. a méret nem számít.

#kutya #fajta #milyen kutya való nekem #való nekem kutya
2020. máj. 14. 18:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is egy menhelyen árva a legjobb választás
2020. jún. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Krande ***** válasza:
44%

Menhelyi, vagy valamelyik állatvédős Face-csoport közvetítése. Egészen biztosan találsz olyat, ahol ismert az előző tulajdonos, esetleg el is tudsz beszélgetni vele a jószág múltjáról. Aztán odamentek (gyerekkel! És esetleg egy kutyákhoz értő ismerőssel, ha máshogy nincs, kérdezd meg az állatorvost kit ajánl) összepróbáljátok a családot meg a kutyát, alszotok rá....


Szerintem a felnőtt kutya sokkal kevésbé zsákbamacska, kölyökként az is cuki amelyik fél évvel később már terrorizálja a családot.

2020. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
5%

Ez milyen hülyeség már, utolsó.


Jó alomból kell választani (igen, ehhez van hogy 1-2 évet is kell várni, hogy a kiszemelt kennelben meglegyen a megfelelő szülőpár és jusson is kiskutya), és normálisan kell nevelni kicsi korától azt a kölyköt. Tiszta lap! Egy jó kennelből származó, vérmérsékletileg megfelelő és idegrendszerileg egészséges kölyök sokkal kevésbé zsákbamacska, mint a menhelyi, ki tudja milyen múlttal rendelkező kutyák.

2020. aug. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Azóta lett kutyusotok? Ha lett milyen fajta mellett döntöttetek?
2020. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

A labrador kiváló kezdőkutya!

Akik munkakutyát irogatnak, tisztában vannak vele, hogy szinte az összes kutya munkakutya? A labrador vadászkutya, a tacskó kotorékeb, a német juhász őrző-védő, stb.

2020. szept. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!