Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta jegyeit viseli a...

Milyen fajta jegyeit viseli a kutyám?Milyen fajta lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Örökbefogadtam egy kölyökkutyust aki kóbor kutya volt. Voltak befogadói de náluk nem maradhatott, így került hozzám.

(Mielőtt jönne a kérdés hogy "ha nem fajtatiszta nem is kell?", De igen,mivel ha nem kéne,nem lenne nálam 1hónapja,nem költenék rá,nem foglalkoznék vele.;))

Oltását megkeztük,chip is van:)

Szerintetek milyen fajta jegyeit hordozza?

Szerintem kicsit pit jellegű:)

Köszi a választ:)

[link]



2020. máj. 20. 10:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
66%

A tappancs sokat elárul arról, mekkora lesz egy kutyus.

Egyébként nekem fajtatiszta amstaffom van és színt leszámítva szinte ugyanígy nézett ki, szerintem egy 20-25 biztos lesz :)

Attól is függ, milyen nemű. Illetve genetika is, mennyire kezd majd el izmosodni.

2020. máj. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
32%

Hát ez a kutya nagyon cuki 😍

Az tuti, hogy pittbull vagy amstaff van benne, egyértelműen látszik. Én is most fogadtam be egy csíkos staffi keverék kölyköt, rajta jobban látszik, hogy van benne más is, a tiednél azt sem zárnám ki, hogy fajtatiszta. Bár még alakulhat azért a külseje is. Mindenesetre gyönyörű kutyu

2020. máj. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
79%

Bull típus biztos, hogy van benne, szép kutyus, sok sikert hozzá, egy ismerősöm szerint makacsak, úgyhogy legyél határozott. :-)

A mancsméret nem feltétlenül segít, olvastam olyan tapasztalatokat, hogy nagy mancsú volt egy kölyök és felnőttként kicsi maradt nagy tappancsokkal, meg olyat is, hogy kicsi tappancsos nagy kutya lett. Azért nem mindegy, mi van benne, agár, aki nagy méretekkel is vékony lábú, vagy valami mackósabb alkatú fajta.

A KutyaDNS-t én is ajánlom, én is meg fogom csináltatni, nekem egy összement border collie mixem van, kíváncsi vagyok, hogy jött össze. :-)

2020. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom milyen lehet, de írtó cuki, szép pofija van nagyon. :)
2020. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ:)

Hálistennek a határozottsággal nincs baj meg kutya suliba is szeretném vinni:)

És gyorsan tanul.

Ül fekszik marad aránylag jól megy ma a hempergést kezdtük el.

De rafinált az is biztos:D

Fölösleges a lepontozás,ha valaki szerint nem hasznos a válasz lapozzon tovább,ne foglalkozzon a válasszal vagy indokolja is meg hogy miért nem volt az. De ez magánvélemény:D

A többieknek köszönöm:)))

2020. máj. 20. 13:23
 16/27 anonim ***** válasza:
37%

14- igazad van.

15- látod, élő példája vagy az emberi butaságnak. A pontozás nem like-jel, tehát a kérdés nem az, hogy tetszik-e, szimpi-e a kérdés kiírója, hanem a hasznosság. Azáltal, hogy neked nem tetszik a felháborodásom, attól még a 8-as válaszom nagyon is hasznos. De te, mivel képtelen vagy feldolgozni a hasznosság fogalmát, lehúzod. Nem tudom, mit deklarálsz ezzel, de legyen. Nem lep meg...

2020. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
33%

Enyem is 8 kilo korul kezdte, most majdnem 80kg es meg nincs vege :)


Szoval: majd meglatod! :P

2020. máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
62%

Brad-ot nem is latjatok benne csak a Pitt-et? :)


Olyan a kutya mint a Bloff cimu fikmben, csak barna.

2020. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Mi a neve?
2020. máj. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Én látok benne egy kis labradort!
2020. máj. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!