Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta jegyeit viseli a...

Milyen fajta jegyeit viseli a kutyám?Milyen fajta lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Örökbefogadtam egy kölyökkutyust aki kóbor kutya volt. Voltak befogadói de náluk nem maradhatott, így került hozzám.

(Mielőtt jönne a kérdés hogy "ha nem fajtatiszta nem is kell?", De igen,mivel ha nem kéne,nem lenne nálam 1hónapja,nem költenék rá,nem foglalkoznék vele.;))

Oltását megkeztük,chip is van:)

Szerintetek milyen fajta jegyeit hordozza?

Szerintem kicsit pit jellegű:)

Köszi a választ:)

[link]



2020. máj. 20. 10:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
A bundáján kívül egy az egyben amstaff vagy pit. Az alsó fotón árulkodó, ugyanis nekik nagyon kicsi, tömör, durva tapintású szőrük van, fülükön hajlamos kopni is, míg neki látszólag a fülén és nyakán hosszabb, "bolyhosabb" :)
2020. máj. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Tysonnak nevezték el a megtalálói így ez maradt neki:)

Igen a kinézete hasonlít a pitre csak kicsit hosszabb a szőre,de még így is rövidnek számít:)

Ezért is tettem fel a kérdést.

A szem színe nemtudom mennyire számít de szép zöldes barnás:)

2020. máj. 20. 15:24
 23/27 anonim ***** válasza:

Egy picit emlékeztet jack russel terrierre.

Nagyon szép, sok örömet együtt!

2020. máj. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😁
2020. máj. 20. 19:20
 25/27 anonim ***** válasza:
39%

Gyönyörű!!

Engem is nagyon érdekelt, hogy milyen összetevői vannak a kutyámnak, de sztem úgy, hogy nem tudod a felmenőit, nincs sok értelme a DNS vizsgálatnak, mivel nagyon általános lesz a válasz. Az embereknél is a DNS vizsgálatnál tudni kell mindkét szülőt (ill. a feltételezett apát). Az én kutyámnál az anyuka tudható, de az apuka nem. Egyébként nekem mondták is, hogy felesleges a vizsgálat. A rá szánt pénzt nekem utalhatjátok.

2020. máj. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Akinek a kutyuja 8kilosan kezdte es most majdnem 80,neked milyen fajtájú a "csöppség"xd?
2020. máj. 21. 11:43
 27/27 anonim ***** válasza:

26

Ez engem is érdekel. :)

2020. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!