Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 19 évesen 46n2m-es lakásba...

Papamalac kérdése:

19 évesen 46n2m-es lakásba milyen közepes testű kutyát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Tudnék számára biztosítani napi 3x1órás sétát, szoba kennelt, amíg nem vagyok otthon kb.:5 óra bírjon ki. ( azt olvastam, hogy ha jól le van fárdva, akkor kibír.

Sok játék.

Kutya suli

Hétvégente túra. ( amennyiben bírná a kutya )

Első kutyám lenne, szóval kérlek ne írjátok, hogy menhelyes, bár nagyon támogatom meg minden, de annyira még nem állok készen.

Törzskönyveset vennék. ( nem számít, hogy mennyibe kerül )

Két naponta porszívóznék.

Nem nagyon tetszenek az uszkárok...

Első kutyám lenne.

Mindenképpen játékos, de nem túl energiabomba....

Könnyen tanítható és értelmes legyen...

Illetve, hogy szeresse a többi, más kutyákat fontos lenne.

Van ilyen kutyafajta?



Gondolkoztam illetve eddig a Vadkacsavadász Retriver tetszik a legjobban...

Valakinek van ilyen kutyája? ( tudom, hogy elég ritka és, hogy Magyarországon belül nincs is kennel, de nem baj )

Valakinek tapasztalata?



2020. máj. 26. 21:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
11%
Én semmilyet,bár annyira nem értek hozzá,de szerintem ekkora méretű lakás,ilyen feltételek mellett kevés neki!
2020. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Esetleg valaki más?

Hozzá szólás?

Nektek 5perc max....

Nekem sok múlik rajta...

Nagyon aktív életet élnénk...

2020. máj. 26. 21:55
 3/22 anonim válasza:
3%

Semmilyen kutyát nem ajánlanék! A kutya kintre való! Bár már lassan az van, hogy az embereken vannak kinn, a kutyák meg bent.

Először napi 3*1 óra, majd a végén már alig fogod levinni, hétvégi túrák? ugyan már. Ha esik azért nem, ha hideg azért nem fogod levinni. Keress egy jó csajt akivel megosztanád a lakást, ha viszont már van, akkor foglalkozz vele :)

Ja..porszívózás..2 naponta porszívózol? akkor is minden kutyaszőr lesz..szóval..

2020. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Azt hittem rendesebbek és buzdítóbbak lesznek az emberek...

Az emberekkel nem jövök túl jól ki...

Nincsen barátnőm...

2020. máj. 26. 21:58
 5/22 A kérdező kommentje:

Valaki???

Pls

2020. máj. 26. 22:04
 6/22 anonim ***** válasza:
81%

Pont, hogy a lakásban élő kutyákat sétáltatják rendesen az emberek, hiszen szétrombolja a lakást, ha nem teszik...

Ismerek olyat aki egy sheltivel és egy border collieval él ekkora lakásban, vagy csak kicsit nagyobban...

Az a csaj egy minta gazda, bármilyen kutya örülhetnek, ha annyit foglalkoznának velem...


Apám házának környékén még sokak szószerint SOHA nem sétáltatják a kutyát, mert "ott a kert, ott tud szaladgálni".


Kérdező, ilyen feltételek mellett szerintem szinte bármilyen fajta ajánlott neked, kivéve a nagytestű pásztor kutyák.


Annyi a lényeg, hogy tényleg foglalkozz vele ennyit, illetve a minőségi táplálására is ügyelj.

No meg ne lépcsőzzön sokat a kutya.


Én amúgy hasonló feltételek mellett, majd fríz vizslát szeretnék, egy angol kennelből.

2020. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
9%
Van pár elírás az autocorrect miatt, bocsi
2020. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Köszönöm szépen!

Valószínűleg Vadlacsavadász Rettiver lesz...

2020. máj. 26. 22:11
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
Ha tényleg így fogod tartani, bármilyen kutyának jó dolga lesz nálad. A vadkacsa vadász retrivert nem ismerem, de a retriverekkel ennyi foglalkozás mellett nem lehet baj. Nekem skót juhászom van, azt is ajánlom.
2020. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
8%
Palota pincsi! Tessék
2020. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!