Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 19 évesen 46n2m-es lakásba...

Papamalac kérdése:

19 évesen 46n2m-es lakásba milyen közepes testű kutyát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Tudnék számára biztosítani napi 3x1órás sétát, szoba kennelt, amíg nem vagyok otthon kb.:5 óra bírjon ki. ( azt olvastam, hogy ha jól le van fárdva, akkor kibír.

Sok játék.

Kutya suli

Hétvégente túra. ( amennyiben bírná a kutya )

Első kutyám lenne, szóval kérlek ne írjátok, hogy menhelyes, bár nagyon támogatom meg minden, de annyira még nem állok készen.

Törzskönyveset vennék. ( nem számít, hogy mennyibe kerül )

Két naponta porszívóznék.

Nem nagyon tetszenek az uszkárok...

Első kutyám lenne.

Mindenképpen játékos, de nem túl energiabomba....

Könnyen tanítható és értelmes legyen...

Illetve, hogy szeresse a többi, más kutyákat fontos lenne.

Van ilyen kutyafajta?



Gondolkoztam illetve eddig a Vadkacsavadász Retriver tetszik a legjobban...

Valakinek van ilyen kutyája? ( tudom, hogy elég ritka és, hogy Magyarországon belül nincs is kennel, de nem baj )

Valakinek tapasztalata?



2020. máj. 26. 21:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem fontos azt nézni, hogy MOST mennyire vagy aktív, a kutya nélkül, és ehez az energiaszinthez választani fajtát. Mert az, hogy nagyon aktív életet élnénk kevés, és általában a csökkent lelkesedéssel el is múlik.
2020. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
55%

Nekem Pincsi jellegűm van utolsó! Tök jó kis kutyák! Vele is simán lesétálok 20 km-ért!

Van egy Német juhászkutyám is, ő simán sétál 50 kilométert is futni is járunk.

Sztm a retriever jó választás lenne! :)

2020. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
86%

Nekunk ugyan van kertünk rengeteget törődünk vele és családi házban élünk, de a lakasbeli kutyákkal lassan többet foglalkoznak mert muszáj vagy egyéb. Kint van aki csak (TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!) ki*assza aztán jolvan ott...egy kutyának barátok kellenek kutyafuttato, sétáltatas, kutyaovi, kutyasuli stb stb. Én támogatom az ötleted, nem tudom miért nem lehet az embertarsainktol tanácsot, segítséget kérni... Ráadásul egy teljesen normális kerdezotol akinek komolyan megvaltozhat az élete ezáltal. Nekünk golden retrieverunk van lany, nagyon szeretjük, torzskonyves. A szőrét ápolni kell, de nem vészes. Nagyon okosak, rafinaltak, könnyen taníthatók, ha megfelelően foglalkoznak vele. Barátságos. Házőrzőnek talán nem a legjobb..lehet egy betorovel még le is pacsizna..😅 Bizonyára tudod, de ha esetleg nem akkor majd hagyj neki otthon valami anyagot a szagoddal így könnyebb lesz elviselnie, hogy nem vagy ott.

Tényleg nagyon komolyan megvaltoztathatja az életed a feje tetejére állhat teljesen más lesz. Szinte olyan, mint egy gyerek, bár nekem nincs egyenlőre, szóval mindegy is. Remélem segítettem, ha gondolod irhatsz privátban is.

Sok sikert! Majd megirod légyszi milyen fajtanal döntöttél?😊

18l

2020. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
20%
Az uszkár pl. tökéletes, illetve bichonok. Mindegyiket kozmetikázni kell, viszont cserébe nem hullik a szőrük.
2020. máj. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
71%
Még a kis Münsterlandi vizslát tudnám elképzelni neked. Gyakorlatilag mindenben megfelel amit leírtál.A kacsavadász retriverhez még nem volt szerencsém, de kis münsztit ismerek párat, lakásban vannak tartva, jó fej, kiegyensúlyozott kutyusok.
2020. máj. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
33%

Ha a menhelyet egyből kizárod, akkor nem való neked kutya!!!!!!

Nyilván lepontoznak és nyilván lesz kutyád, persze csakis fajtatiszta és törzskönyves, mert azzal villogni lehet !!!!!

2020. máj. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó, te is értesz a kutyákhoz!

Had döntse már el milyen kutyát akar!

Oktasd a szaporítókat, a nem ivartalanított kutyák tulaját! Csinálj mozgalmat...miért kell mindenkire rá "erőltetni" a menhelyet!? 🙄

2020. máj. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem erőltetem senkire, de milyen már, hogy még senki nem is mond semmit, de már kizárja a menhelyet?? Ha ennyi együttérzés nincs benne, akkor nem csoda, hogy nem jön ki az emberekkel, semmilyen állat nem való az ilyennek!!

Leszarom a véleményed!

2020. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Az jó, lehet pont olyan ember mint te! Kizárta és kész!

Ebből nem is értem, hogy következik az, hogy értéketlen?

Remélem te is legalább 10 menhelyen kutyát örökbe fogadták már!?

Én is tényesztőtöl vettem német juhászt! Pedig a menhelyen is volt, ahonnan az ismerősöm hozott egyet! Ebből nem következik az, hogy pl érzéketlen vagyok! Sőt viszek menhelyre kaját is, az adómmal támogatom előbb mint egy embert! Aztán mégis vannak barátaim meg átlagban kedvelnek!

Pincsimet meg az utcán találtam, pedig a menhely eszembe se jutott, de egy bunkó vagyok!

2020. máj. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Nekem is palota pincsim van az utcán találtam befogtatam
2020. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!