Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot érdemes venni...

Milyen tápot érdemes venni kuskutyának?

Figyelt kérdés
ami nem olyan drága
2010. júl. 30. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

A kuskutya az nem tudom milyen, és azt se tudom neked mi a nem olyan drága.


De figyelj, tápon ne spórolj. Főleg kölyök korban, ha nem jut megfelelő táplálékhoz nem lesz belőle rendes, egészséges felnőtt kutya. Olyat vegyél ami vitaminiban, tápanyagban gazdag.

A tápanyag meg, ne búza meg efféle legyen benne, ,mert nem az kell a kutyának.

Ott a net, van sokféle táp, ott van az is, hogy mi van benne.


Nem tudom milyen lehet mondjuk az Acana kölyök táp, de honlapjuk alapján nekem tetszik, úgy vettem le, sok vitamin, fehérje van benne.

2010. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
kutya tápot.
2010. júl. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
pl kilóként 1000 ft
2010. júl. 30. 16:05
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
kilónként 1000 Ft-ért már prémium tápot tudsz neki venni, ha nagy kiszerelésben veszed.
2010. júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vannak kölyök tápok amik már 2-300 ft/kg árban is jo minöségüek.Én a bordeauximmal a SUSA kölyök tápot etettem a 20 kg volt 5600.De hasonló árban van a Dolly Dog premium,Fides táp is és még rengeteg másik.A lényeg hogy kölyök kutyának-kölyök tápot!
2010. júl. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

mennyi idős, milyen fajta a kutyus? ezek alapján könnyebb lenne tápot ajánlani.

Nálunk az Acana bevált. Ebből az Acana puppy&junior(18kg-os kiszerelés) kb 870Ft/kg. Gyönyörűek tőle a kutyáim, az enyémek már a felnőtt tápot kapják. A Royal Canin is kiváló. A kölyök kutyusom a maxi juniort kapja, kb 1000Ft/kg. Ennek a tápnak nagyon kellemes az aromája, bár amikor az Acanába szagolok bele, abban igazán lehet érezni a halat, húst.

Én ezekről tudok nyilatkozni. Ha ennél olcsóbb, de mégis jó tápot szeretnél, akkor a Dog Chow-t javaslom. Ebből kb 8000Ft a 15kg-os kiszerelés.

2010. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
kaukázusi,most 5 hetes
2010. júl. 30. 19:46
 8/13 A kérdező kommentje:

jaj most nézem hogy elírtam,ezer bocs :S

*kiskutya akart lenni

2010. júl. 30. 19:51
 9/13 Akiteki ***** válasza:
5 hetes kaunak prémium táp és anyatej.
2010. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Barbiiii válasza:
Nekem egy 1 és egy 4 éves spánielem van. Nagyon fontos, hogy ne legyen benne színezék és tartósítószer,ne olyan tápot vegyél amiket reklámoznak, hanem néz utána kutyás internetes boltokban. Ha nem jó minőségű egy táp sokkal több betegsége lehet a kutyának.
2010. júl. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!