Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell beszerezni egy...

Mit kell beszerezni egy kölyökkutyának?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném meg kérdezni hogy milyen dolgokat kell venni egy kölyökkutyának? Még csak 7 hetes majd később hozom el! Már szinte minden megvan neki csak azért szeretném tudni hogy mik kellenek pellenkán ágyon tálan fésűn ilyesmi dolgokon kívül? Egy bichon maltezem lesz, már nagyon várjuk a családdal. Azzal nem vagyok tisztába, hogy milyen tápot vegyek neki vagy milyen fajta sampont? Valaki valami jó tipp/tanács?

#játék #bichon maltese #Új csaladtag
2020. jún. 3. 17:35
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
22%

Nem élek kutyaszarban és pisában hetekig, mivel itthon vagyok, home office-ban dolgozom, 0-24 velem van a kutya, nem kellett tanítani, a pelenkára végzi a dolgát, azonnal felszedem és cserélem.


Nem az első kutyám, köszi.

2020. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
De ha én rendszeresen cserélem a pelenkát és ha a kutya kakit fel szedem akkor mi baj lehet?
2020. jún. 3. 18:33
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Mondom. Az hogy megtanulja, hogy bent szabad.
2020. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
21es én is így gondolom ezt a pelenkás dolgot!
2020. jún. 3. 18:34
 25/36 anonim ***** válasza:
37%

Aztán meg jöhetnek a kérdések, hogy "jaj parvos lett az oltás a latt levő kutyám, mit tegyek, megmarad? "


válasz:


"Sétáltattad? te állatkínzó. :D"


Itt egyesek már azért elhordanak mindennek, mert egy háztartásban van egy idős kutyával, aki a talpán biztos behozza a parvo-t.


Ezek után vigyem le naponta 10x sétálni az oltások alatt levő kiskutyát Budapest belvárosában, ahol minden zöld négyzetméterre jut 15 kutya, aki egyensúlyozva le tudja hugyozni azt az egy szál füvet.

2020. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Én kb 10-11 hetesen hoztam el a kutyámat és aznap kapta meg az első oltását. Kóbor kutya volt az anyja, lefialt, meghalt, befogadta a család a kölyköket ahol szült, és ők osztogatták el őket. Udvaron voltak kennelben a kölykök.

Én is panelban élek és már rögtön az első nap levittem pisilni, pedig mint írtam aznap kapta meg az első oltását. Semmi baja nem lett a kutyának, kb 2-3 hét múlva mikor már a második oltását megkapta, már vittem magammal dolgozni.

2020. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá kérdező, arra, hogy "Miért nem szobatiszta a kutyám?" és láthatod, hogy a legtöbb azért nem, mert megzavarták a pelenkával. Mint írtam, nekem mindegy, nekem már réges régen csak valami emlékfoszlány a lakásban történt balesetek.
2020. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Oké rendben azért jók az ilyen tanácsok utánna olvasok még ennek a dolognak és mindenkinek köszönöm az értelmes választ!
2020. jún. 3. 18:41
 29/36 anonim ***** válasza:
24%
Csak szerencse, hogy semmi baja nem lett a kutyának, gratulálok, lottózhatsz is meló helyett.
2020. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
29 ezt nekem írtad?
2020. jún. 3. 18:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!