Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell beszerezni egy...

Mit kell beszerezni egy kölyökkutyának?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném meg kérdezni hogy milyen dolgokat kell venni egy kölyökkutyának? Még csak 7 hetes majd később hozom el! Már szinte minden megvan neki csak azért szeretném tudni hogy mik kellenek pellenkán ágyon tálan fésűn ilyesmi dolgokon kívül? Egy bichon maltezem lesz, már nagyon várjuk a családdal. Azzal nem vagyok tisztába, hogy milyen tápot vegyek neki vagy milyen fajta sampont? Valaki valami jó tipp/tanács?

#játék #bichon maltese #Új csaladtag
2020. jún. 3. 17:35
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
35%

nem, neked. de az előbb még 5 hetes volt a kutyád, ebben a kérdésben meg már 7 lett. na, mindegy.


szerintem a pelenka nem ördögtől való, csak tudni kell tanítani a kutyát.

2020. jún. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Na most ezt nem értem de a pelenkás dologra a választ köszönöm szépen!
2020. jún. 3. 19:09
 33/36 anonim ***** válasza:
75%
Írtál ki egy kérdés, ahol 5 hetes a kitya. Most meg már 7... hmmm, fura. Megismertelek a remekbeszabott igekötős szerkezeteidről. :D
2020. jún. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Esetleg egy bilétára beruházhatsz, hogy ha esetleg elveszne, akkor fel tudjanak hívni.
2020. jún. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
35%

Mindenki gyalázza a pelenkát, nem tudom, miért.

Mikor én elhoztam a kutyusomat, a pelenkát nagyon gyorsan megszokta és arra végezte a dolgát. Mikor már lehetett vinni sétálni elkezdtem tanítgatni és megdícsértem, ha lent végezte a dolgát. 7 hónapos korára teljesen szobatiszta lett, akkor elhagytuk a pelenkát, azóta sincs semmi baj vele.

2020. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Szerintem a pelenka jo dolog. Egy tálcát esetleg szerezz be melle, mert tisztább is(nem ázik át a padlóra) illetve könnyebben tudja a kutyus hova kell. Nekem is a kutyusom mindig probalkozott, de valamiért o mindig a szélére, es ugy a padlóra is sikerült. Ezt a tálca megoldotta. Vidd le a kutyust mindenkeppen, ha kertes ház akkor le is teheted, viszont en berhazban lakom, en olben vittem le napi 10percre kb hogy levegozzon. Kullancsirto hogyha kertes ház nagyom szükséges, nekem egy ismerosomnek a kutyusa belehalt a kullancsba:( hogyha ki szeretned vinni cseppet szerezz be. Ilyenkor imadnak rágni, javaslom hogy szerezz be játékokat, de inkább ilyen fonott dolgokat, mert enis elkövettem azt a hibát hogy gumijatekot vettem amihez azóta nem nyúlt hozza.
2020. jún. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!