Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet gond amiatt, mert...

Lehet gond amiatt, mert olcsón vettem a kutyámat?

Figyelt kérdés
Azt olvastam több helyen is, hogy szaporítós kutyát nem szabad venni, mert minden baja van, stb... Én mégis 40 ezerért vettem a staffimat, több mint egy éve. Sem idegrendszeri, sem más baja/betegsége nincsen. Szépen fejlődik, imádja az egész világot, küllemre is nagyon szép, szokták is mondani az utcán. Persze törzskönyvezett, mégis ha kérdik mennyiért vettem, csodálkoznak, hogy ''csak'' ennyibe került. Szerintetek kialakulhat Nála valami, vagy szerencsém volt, mert olcsón meg tudtam venni a kis szerelmemet?
2020. jún. 8. 22:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
49%
Akkor nézze meg anyukád. Vagy nem vagytok beszélőviszonyban?
2020. jún. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
De, csak nem akarok anyámmal összeveszni (mindenért balhézik.)
2020. jún. 9. 08:31
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

El kell keserítselek ez a kutya biztos, hogy nem fajta tiszta. A fejformája bullos de mégse olyan mint egy igazi amstaffé.


Bele estél a szaporítokba.

Reménykedj hogy a kutyádnak a késöbbiekben se lesz semmi baja.

2020. jún. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Akkor milyen kutyusok keveréke lehet? Staffi biztos van benne, de a másik szülője milyen fajta? Egyébként nem bántam meg, mert kb beleszerettem annyira, hogy az sem érdekelne, ha az apja egy nyuszi lenne. :D Amilyen alázatos és szófogadó, nem tudom milyen fajtára tippelhetnék még, ami a vérében van. Hozzáteszem, nagyon könnyű nevelni, és nagyon okos, meg ugye tettem fel képeket, szerintetek milyen kutyus van még benne?
2020. jún. 9. 08:45
 15/20 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Az anyja apja valszeg staff keverék és még visszább lehet más fajta kutya, de így nehéz megmondani
2020. jún. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
36%

Ember, felhivod a muttert vagy átmész hozzá és megkérded, mutassa meg a kutya összes papírját.


Egyébként, hogyhogy nincsen nálad még egy oltási se?! Nem értem.


Jó, felteszek egy kérdést. Miután megvettétek, érkezett postán vagy adott nektek utólag a tenyésztő egyetlen darab papírt, külön? Ez a tk! Ezt azután kapjátok ki, hogy már a MEOESZ átírt titeket rajta tulajdonosnak. Vagy postán jön nektek a MEOESZ-től vagy pedig a tenyésztőnek és ő küldi/adja nektek. Szóval jött utólag egy darab A4-es lap a kutyához???????

2020. jún. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet benne amerikai bulldog, argentin dog, bármi.
2020. jún. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
58%

Mostmár teljesen mindegy, megvetted, nálad van, szereted, nem tudsz semmit csinálni.


Túlélte az első évét, mostmár kicsi az esélye, hogy baja lesz. A menhelyre is szapis staffok kerülnek be, szerencsére a nagytöbbség kb egészséges és a gazdinál is szép kort él meg.


A kutyád nem lenne fajtagyőztes, elülső lábközép kicsit gyenge, túl látványos a nyaklebernyege, mancsai kissé kifele fordulnak és a hátsó szögellések lehetnének nagyobbak. Ezek mellett is lazán lehetne törzskönyve. Ha minden tk-s kutya tökéletesen megfelelne a standardnak, nem lenne szükség kiállításokra. Van olyan tk-s kutyám, akinek sokkal nagyobb hibái vannak, mint a tiédnek...

2020. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
72%
Oké, hogy kinézetre jól kéz ki, de pl ránézére senki nem mondja meg, hogy dp -je van e. az max azutén tudod meg, ha elviszed szűrésre, vagy ha már sánta. csak egy példa volt...
2020. jún. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Fajtatiszta staffomat 250ezerert vettem, és ahhoz képest így is olcsó volt. Sajnálom dw nagyon nem úgy nez ki, mint a tiéd. De nagyon szép kutyus, kívánom, hogy soha semmi baja ne legyen🙏
2020. nov. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!