Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez átverés?

Szerintetek ez átverés?

Figyelt kérdés

Ezt írta nekem egy interneten hírdető, akit korábban én kerestem meg. :



Köszönöm, hogy visszajöttek a kamatokkal. Nagyon örülünk, hogy képes leszel a kölyökkutyát szeretetteljes és gondozó otthonunkkal.

Valójában Lengyelországba költöztünk, és elküldi a kölyköt innen a helyére. Mert a lányom balesetet szenvedett el, és meghalt az agysebészeti műtéte alatt, és nem tudjuk megadni a csecsemőket a szeretteiknek, akiket megérdemeltek. és csak az újratöltési díjért fizet 30,000Ft


Ezért azt kérjük tőlünk, hogy küldje el nekünk a következőket, hogy képesek legyenek regisztrálni ezt a kutyát a fuvarozó cégnél:


A teljes neved .................?


Elérhetőség................?


Ház címe ..................?


Állam / város / irányítószám ..........?


A legközelebbi reptér..................?


Amint megkapjuk ezeket az információkat, rohanunk és regisztráljuk, és tájékoztatjuk Önt az érkezési időről. A szállítási vállalat is felveszi Önnel a kapcsolatot, hogy tájékoztassa Önt a szállítási ütemtervről, így Ön akkor lesz elérhető, ha ügynökeik megérkeznek a helyére.


A kölyök minden szükséges papírmunkával és élelmiszerrel együtt fog jönni.


Kérjük, térjen vissza minél előbb. Hamarosan várom a választ, a szállítási részletekkel együtt.


A szállítás körülbelül 5 órát vesz igénybe, hogy a kiskutyát házhoz szállítsák.


Kösz.



2020. jún. 10. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Oo te jo ég. Az a hihetetlen számomra, hogy ezt meg kell kérdezned, mert ha nem is vagy tisztában ezzel a fajta csalással, ez akkor is ultra gáz. Szerinted egy tenyésztő aki külföldre exportál kiskutyakat nem tud angolul, és ezért inkabb google fordítóból másolja a szöveget?


Egyébként ez a fajta csalás mostanaban nagyon menő lett, hiszen sajnos még mindig vannak emberek akik minél olcsóbban akarnak kiskutyát (amivel nem lenne baj, ha ezzel az igenyukkel a menhelyeket keresnék fel). Ilyenkor szerencsére legalább nem egy alja szaporitorol van szó, tehát nincsenek rossz körülmények között tartott kutyák a háttérben, egyszerűen csak atutalod neki a pénzt, és nem történik semmi.


Nem tudom milyen fajta kutyát keresel, de biztos tudnak neked megbízható tenyésztőt ajánlani, akár itt is, vagy fajtaspecifikus facebook csoportokban.

2020. jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Barackoshányás ***** válasza:
92%
Nyilván. Nézd csak meg, mennyire magyartalan, és a sajnálatot keltő meghaltagyerekem-kártyát is bevetették
2020. jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Most ez komoly kérdés???


Igen, ez egy régi dolog már, én egy időre nem találkoztam vele,most egyre többször megint.

Gondolom csivavàt, fr. bucit és yorkit hirdet. Ha megnezed egy csomó hidetése van...

2020. jún. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az...


Legalább akkora kamu, mint amikor egy ismeretlen külföldi pár mail után szerelmes lesz beléd és pénzt kér, hogy kiutazhasson hozzád.

2020. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!