Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért morog rám a kutyám?

Miért morog rám a kutyám?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat morog amikor fel akarjuk hozni(séta után),meg még néha otthon is.Játszani akar, vagy mi?
2010. júl. 31. 19:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

És olyankor azt csinálod, amit ő akar?

Vagy ha fel akarod vinni fel is viszed akárhogy is morog?

Nem tudom... Az én kutyám csak akkor morog rám, amikor el akarom venni a labdáját, hogy újra eldobhassam neki. Aztán amikor ezt nem hagytam neki, hanem mérgesen rászóltam: NEM SZABAD!! MIT CSINÁLSZ!!?? és egy kicsit rácsaptam a fejére, hogy tudja nem jó amit csinál,odaadta és azóta szépen játszunk. Néha, amikor megint ezt csinálná elég rászólnom és odaadja. Szóval szerintem nevelés kérdése, de én se azt mondom, hogy az kell hogy féljen tőled, csak tanulja meg mit szabad és mit nem. Szia

2010. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem, olyankor sem hallgatunk rá,hanem rácsapunk az orrára, hogy nem szabad rámorogni a gazdikra
2010. aug. 2. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!